Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Oficinistas generales > Administrativni/a Referent/ica

ADMINISTRATIVNI/A REFERENT/ICA. Croacia

Oferta en Croacia de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

OPIS POSLA:

- obavlja poslove vezane uz uredsko poslovanje i čuvanje arhivskog gradiva

- vodi propisane evidencije iz područja uredskog poslovanja

- vodi evidencije vezane uz radne odnose radnika

- sudjeluje u postupcima jednostavne i javne nabave

- zaprima i odgovara na primjedbe u svezi očitanja i obračuna vodnih i ostalih usluga

- brine o sužbenoj internetskoj stranici društva

UVJETI:

- srednja stručna sprema upravnog, ekonomskog ili općeg smjera

- najmanje tri godine radnog iskustva

- poznavanje rada na računalu i engleskog jezika

- izvrsne komunikacijske vještine u govoru i pismu

- spremnost na timski rad

UZ PRIJAVU NA NATJEČAJ POTREBNO JE PRILOŽITI:

- životopis

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (osobna iskaznica)

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (svjedodžba)

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak (ne starije od dana objave natječaja)

- potvrdu ili elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o stažu

Na javni natječaj mogu se ravnopravno prijaviti osobe oba spola, a riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje korišteni u ovom natječaju odnose se jednako na muški i ženski rod, bez obzira na to jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti sve propisane dokaze o tom statusu iz kojih je vidljivo navedeno pravo te dokaz da ostvaruje prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati se obavještavaju da prijavom na ovaj natječaj dostavljaju osobne podatke koji će se obrađivati u svrhu provedbe selekcijskog postupka. Dostavljeni podaci čuvaju se najviše šest mjeseci od dana zaključenja natječaja te protekom tog roka osobni podaci se više ne čuvaju, niti obrađuju. U svakom trenutku kandidati mogu zatražiti prestanak daljnje obrade svojih osobnih podataka.

Odabir kandidata obavljat će se na temelju navedenih uvjeta. Samo osobe koje ispunjavaju sve uvjete bit će pozvane na razgovor.

Kandidati će biti pravovremeno obaviješteni o lokaciji održavanja razgovora putem e - pošte koju iskažu u prijavi na natječaj ili pozivom na telefon.

Prijavu na natječaj sa životopisom i dokazima o ispunjavanju traženih uvjeta potrebno je dostaviti u roku od 10 dana od objave javnog natječaja na službenoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, na e - adresu: infovode-jastrebarsko.hr , preporučeno poštom ili osobno na adresu: Ulica dr. Franje Tuđmana 47, 10450 Jastrebarsko, s naznakom „Ne otvarati – prijava na javni natječaj za radno mjesto Administrativni referent”

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Empleador: VODE JASTREBARSKO d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: FRANJE TUĐMANA 47, JASTREBARSKO

Zamolba: FRANJE TUĐMANA 47, 10 450 JASTREBARSKO

Email: infovode-jastrebarsko.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2458638.

Ver las 253 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.