Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > empleado administrativo/empleada administrativa > »strokovni Sodelavec Vii/2 (ii) Za Projekte In Gospodarstvo« (šifra Delovnega Mesta: J017137) - M/ž

»STROKOVNI SODELAVEC VII/2 (II) ZA PROJEKTE IN GOSPODARSTVO« (ŠIFRA DELOVNEGA MESTA: J017137) - M/Ž

Ofertas de trabajo de empleado administrativo/empleada administrativa en Eslovenia (Goriška)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › empleado administrativo/empleada administrativa.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke › Sekretarji/sekretarke v upravi in poslovodstvu.

Descripción de la oferta de trabajo:

PROJEKTNI SODELAVEC, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE ZAHTEVNIH STROKOVNIH NALOG NA DELOVNEM PODROČJU

SODELOVANJE PRI IZVEDBI POSTOPKOV, PRIPRAVI GRADIVA IN VODENJE POTREBNIH EVIDENC

IZVAJANJE NADZORA NAD PRAVILNIM IN PRAVOČASNIM IZVAJANJEM POGODBENIH OBVEZNOSTI

SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE NALOG NA PODROČJU PROJEKTOV IN GOSPODARSTVA

SPREMLJANJE ZAKONODAJE S PODROČJA DELA

SPREMLJANJE RAZPISOV NA DRŽAVNEM IN EVROPSKEM PODROČJU

PRIPRAVLJANJE ANALIZ IN DRUGIH STROKOVNIH PODLAG ZA PRIJAVO NA PROJEKTE

PRIPRAVA, ORGANIZIRANJE IN VODENJE ZAHTEVNEJŠIH PROJEKTOV

PRIPRAVA, ORGANIZIRANJE IN VODENJE ZAHTEVNEJŠIH PROJEKTOV SOFINANCIRANIH IZ SREDSTEV EU

SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN IZVAJANJU POSTOPKOV JAVNIH NAROČIL

PRIPRAVLJANJE SPLOŠNIH IN DRUGIH AKTOV OBČINE TER GRADIV ZA DELOVNA TELESA OBČINSKEGA SVETA S PODROČJA DELA

AKTIVNO SODELOVANJE IN KOORDINACIJA AKTIVNOSTI Z ZUNANJIMI ORGANI IN ORGANIZACIJAMI NA PODROČJU DELA

SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PREDLOGA IN PRI IZVAJANJU PRORAČUNA

DRUGE NALOGE S PODROČJA DELA OZ. PRISTOJNOSTI OBČINE PO ODREDBI DIREKTORJA OBČINSKE UPRAVE OZ. ŽUPANA

, Celotno besedilo javne objave je dostopno na uradni spletni strani Občine Miren – Kostanjevica https://www.miren-kostanjevica.si/ in zajema navedbo vseh pogojev, ki jih morajo izpolnjevati kandidati, druge informacije o delovnem mestu, načinu prijave, pisnih izjavah in fotokopijah dokazil oz. verodostojnih listin, ki jih mora prijava na prosto delovno mesto vsebovati, idr.. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 190 ofertas de trabajo en "Goriška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OBČINA MIREN-KOSTANJEVICA, Miren 137 , 5291 MIREN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KLAVORA TJAŠA
Contact Phone: 05 33 046 83
Contact Email: tjasa.klavoramiren-kostanjevica.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF99253.

Ver las 188 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › empleado administrativo/empleada administrativa ofertadas.