Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > secretario/secretaria > 136 - Sekretarka / Sekretarz

136 - sekretarka / Sekretarz. Makroregion województwo mazowieckie

Vacantes de secretario/secretaria en Makroregion województwo mazowieckie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Secretarios (general) › Secretarios (general) › secretario/secretaria.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Sekretarze (ogólni) › Sekretarze (ogólni).

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zadania:

kompleksowa organizacja pracy Sekretariatu

dbanie o płynność obiegu dokumentów w firmie

obsługa połączeń telefonicznych

obsługa poczty elektronicznej

obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przekazywanie jej odpowiednim osobom w biurze

odbieranie i nadawanie przesyłek krajowych i zagranicznych

odbieranie i nadawanie korespondencji wewnętrznej pomiędzy działami/zakładami firmy

przyjmowanie gości i interesantów

przygotowywanie pomieszczeń, poczęstunku na wizyty gości, serwowanie poczęstunku dla gości, organizacja cateringu, rezerwacja hoteli dla gości

obsługa spotkań firmowych, organizacja zebrań

organizacja delegacji służbowych pracowników, spotkań służbowych oraz wyjazdów służbowych Pracowników

sporządzanie dokumentacji, prezentacji, raportów

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- umiejętności: prawo jazdy kat B - konieczne; Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne

- pozostałe: [Umiejętność 2] : współpracy; bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, inicjatywy i dynamiki w działaniu; wysokiej kultury osobistej

[Umiejętność 1] : gotowości do podjęcia pracy „od zaraz” w godzinach: 7:00-15:00 / 8:00-16:00  komunikatywności, otwartości na ludzi i wyzwania, optymizmu, umiejętności

[Inne] : Oferujemy:

możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego

możliwość awansu w strukturach firmy

benefity – ubezpieczenie grupowe na życie i zdrowie

pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się organizacji

przyjazną atmosferę, fajny zespół współpracowników

bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 417 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Dorota Stępień, tel.: 722220055, email: d.stepienkpspionki.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1393StPr/24/0085.

Ver las 139 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Secretarios (general) › Secretarios (general) › secretario/secretaria ofertadas.