Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesionales en derecho > Ekspert/ica Za Osiguranje

EKSPERT/ICA ZA OSIGURANJE. Croacia

Empleos en Croacia de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zapošljavamo u Sektoru za financije

jednog izvršitelja koji će obavljati poslove radnog mjesta:

Ekspert za osiguranje (m/ž)

Opis poslova:

•planiranje i koordiniranje poslova u području osiguranja

•praćenje i provedba realizacije ugovora o osiguranju

•prepoznavanje, analiza i procjena rizika

•praćenje i unaprjeđenje radnih procesa u području osiguranja unutar Grupe ZGH

•opći i administrativni poslovi (prijava šteta, pripremanje potrebne dokumentacije za obradu šteta)

•izrada analize troškova premije osiguranja i naplate šteta temeljem ugovora o osiguranju,

•izrada periodičnih izvještaja

•pružanje stručne pomoći organizacijskim jedinicama Društva u dijelu pokrića policama

•praćenje propisa u području osiguranja

Trajanje potrebe: rad na neodređeno vrijeme, uz ugovaranje probnog rada

Stručna sprema (ECTS bodovi) i zvanje: magistar/ra ili stručni/a specijalist/ica pravne ili ekonomske struke (najmanje 300 ECTS bodova)

Radno iskustvo: najmanje 5 godina iskustva, od čega najmanje 2 godine na području poslova osiguranja

Posebni uvjeti:

•aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

•odlično poznavanje rada na MS programskim paketima

Dodatna znanja i vještine:

•poznavanje funkcije i obilježja osiguranja, vrsta osiguranja te pravnog okvira osiguranja,

•motiviranost i timski duh, samoinicijativnost, prilagodljivost te dobra organizacija

Dokazi uz ponude:

•životopis s opisom dosadašnjeg rada

•dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja u skladu s uvjetima iz javnog natječaja (presliku diplome, odnosno rješenje o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije koju je izdalo nadležno tijelo)

•dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis/potvrda o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)

•potvrde/preporuke/izjave/članke ili druge dokumente koji potvrđuju činjenice iz životopisa

Način i rokovi za podnošenje ponuda:

Rok za dostavu ponuda je 10 dana, a ponude se podnose na urudžbeni ured ili poštom preporučeno na adresu:

Zagrebački holding d.o.o.

Sektor za upravljanje ljudskim potencijalima

Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

s naznakom “Prijava za radno mjesto Ekspert za osiguranje”.

Ostale napomene

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Pozivaju se osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo, pri čemu moraju priložiti propisane dokaze o svom statusu, na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19. i 84/21), Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) te Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18. i 32/20).

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dsWM-j_p

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dJWqVe24

Zagrebački holding d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja te ne prihvatiti ni jednu dostavljenu ponudu.

Natječajna dokumentacija se ne vraća.

Više o poslovanju Zagrebačkog holdinga d.o.o. nalazi se na službenim internet stranicama https://www.zgh.hr/.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Empleador: ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ULICA GRADA VUKOVARA 41, ZAGREB

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2502292.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.