Europeos.es : Inicio > Trabajo en Bulgaria > масажист

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Масажист. София (столица). Bulgaria

Ofertas de trabajo en София (столица) (Bulgaria)

Descripción de la oferta de trabajo:

1.Изисквания към масажиста:

1.1 Най-малко 2 години опит в областта на масажа.

1.2 Познаване на анатомията и физиологията на човешкото тяло.

1.3 Възможност за работа с различни видове масажни техники и устройства.

1.4 Общителност, внимание към детайлите, способност за работа с хора от различни възрасти и социален статус.

1.5. Масажистът е длъжен да предоставя ежедневни доклади за извършените процедури.

1.6  Подчинение на директивите и нагласите на ръководителя на салона.

1.7 Провеждане на анализ на ефективността на процедурите и предлагане на подобрения в работата.

País del trabajo: Bulgaria.

Región: София (столица).

Ver 71 ofertas de trabajo en "София (столица)" (Bulgaria).

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ТАЙ-МАСАЖ СПА ЕООД.

Instrucciones para solicitar:

ДБТ - София - Възраждане, e-mail: dbt101mbox.contact.bg

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1834330.