Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes domésticos > Radnik/radnica Za Pružanje Usluge Potpore I Podrške U Svakodnevnom životu Starijim Osobama - "zaželi Općina Sopje"

RADNIK/RADNICA ZA PRUŽANJE USLUGE POTPORE I PODRŠKE U SVAKODNEVNOM ŽIVOTU STARIJIM OSOBAMA - "ZAŽELI OPĆINA SOPJE"

Trabajo en Croacia de Limpiadores y asistentes domésticos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Domestic cleaners and helpers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda, Programa Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027. „Zaželi – prevencija institucionalizacije, broj poziva: SF.3.4.11.01., Kodni broj: SF.3.4.11.01.0186 od 03.04.2024. godine i članka 42. Statuta Općine Sopje (Službeni glasnik Općine Sopje, broj 1/21 i 2/22), općinski načelnik Općine Sopje, objavljuje

JAVNI POZIV

za zapošljavanje na određeno vrijeme za potrebe provedbe aktivnosti projekta

“ZAŽELI - OPĆINA SOPJE ”, SF.3.4.11.01.0186 u okviru Programa

“ZAŽELI – PREVENCIJA INSTITUCIONALIZACIJE”

Na radno mjesto:

– radnik/radnica na određeno vrijeme za pružanje usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama

1. Broj traženih osoba: 7

2. Vrsta zaposlenja: predviđeno trajanje radnog odnosa na određeno vrijeme

3. Radno vrijeme: puno radno vrijeme

4. Radno iskustvo: nije važno

5. Mjesto rada: terenski rad na području Općine Sopje i njezinih naselja

6. Opis poslova:

- organiziranje prehrane (pomoć u pripremi obroka, pomoć u nabavi hrane i dr.);

- obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje vode, ogrjeva i slično, organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova i drugih potrepština i dr.);

- održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, u kupanju i obavljanju drugih higijenskih potreba);

- isporuka paketa kućanskih i osnovnih higijenskih potrepština

- zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba i drugi poslovi vezani uz skrb o starijim osobama.

Svaki radnik pružat će pomoć i potporu za najmanje šest pripadnika ciljane skupine.

7. Kandidati moraju ispunjavati sljedeće uvjete za prijem u radni odnos:

• punoljetnost,

• hrvatsko državljanstvo,

• završena osnovna škola ili srednja škola ili VŠS ili VSS,

8. Razina obrazovanja:

• Završena osnovna škola

• Srednja škola 3 godine

• Srednja škola 4 godine

• Viša ili prvostupanjska

• Fakultet, akademija, magisterij, doktorat

9. Kandidati koji se javljaju na Javni natječaj dužni su priložiti:

• Prijavu na natječaj – ispunjen i vlastoručno potpisan

(Obrazac prijave moguće preuzeti na web stranici općine Sopje www.opcinasopjegmail.com ili u prostorijama Općine Sopje, Kralja Tomislava 20, 33520 Sopje),

• Životopis (vlastoručno potpisan)

• Dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice, važeće putovnice ili osobne iskaznice),

• Dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslik svjedodžbe, diplome)

• Potvrdu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje kojom osoba dokazuje da je prijavljena u evidenciju nezaposlenih osoba (datum izdavanja potvrde mora biti nakon objave Javnog poziva).

Pisane prijave podnose se osobno ili preporučeno poštom u roku od 8 dana od dana objave javnog poziva na adresu:

Općina Sopje,

Kralja Tomislava 20,

33520 Sopje,

u zatvorenoj omotnici s naznakom „Javni poziv za zapošljavanje –

“ ZAŽELI - OPĆINA SOPJE ”, SF.3.4.11.01.0186“.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u Javnom pozivu te koja je vlastoručno potpisana. Nepotpune prijave i prijave koje su stigle izvan roka za dostavu prijava neće se uzeti u razmatranje. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na javni poziv.

Osobe koje ispunjavaju uvjete Javnog poziva bit će pozvane na intervju na temelju kojeg će se formirati rang lista kandidata. O ishodu izbora kandidata koji ispunjavaju tražene uvjete podnositelji prijave bit će obaviješteni u zakonskom roku.

Kandidat koji ostvaruje zakonom utvrđeno pravo prednosti pri zapošljavanju po posebnom zakonu, dužan je uz prijavu na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima propisanim zakonom. Kandidat koji ima pravo prednosti kod zapošljavanja dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ostvarivanju traženih uvjeta iz natječaja, kao i sve dokaze predviđene posebnim zakonom na osnovi kojeg ostvaruje pravo prednosti na koje se poziva.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.

Općina Sopje zadržava pravo na poništenje Javnog poziva bez određenog razloga.

Sve informacije o Javnom pozivu mogu se dobiti na broj telefona 033/400-384.

Javni natječaj bit će objavljen na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici Općine Sopje, www.sopje.hr.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 7.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OPĆINA SOPJE.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Općina Sopje,  Kralja Tomislava 20,  33520 Sopje,

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2498628.

Ver las 155 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos ofertadas.