Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > físico/física > šifra Dm: H019001, Asistent Z Doktoratom - M/ž

Trabajo de físico/física en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

šifra Dm: H019001, Asistent Z Doktoratom - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Físicos, químicos y afines › Físicos y astrónomos › físico/física.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Strokovnjaki/strokovnjakinje fizikalnih in zemeljskih ved › Fiziki/fizičarke in astronomi/astronomke.

Descripción de la oferta de trabajo:

FIZIK, poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz. 31.12.2025, skrajšan delovni čas, 20, OPIS DELA IN NALOG NA PROJEKTU UL ZA TRAJNOSTNO DRUŽBO – ULTRA, KI GA SOFINANCIRATA REPUBLIKA SLOVENIJA, MINISTRSTVO ZA VISOKO ŠOLSTVO, ZNANOST IN INOVACIJE TER EVROPSKA UNIJA – NEXTGENERATIONEU (PILOTNI PROJEKT: NOO ULTRA: DIGITALNI INŽENIRING: TEMELJNE KOMPETENCE ZA ZELENE TEHNOLOGIJE): ZNANSTVENORAZISKOVALNO DELO IN STROKOVNO DELO PRI RAZISKAVAH (NOO ULTRA: DIGITALNI INŽENIRING: TEMELJNE KOMPETENCE ZA ZELENE TEHNOLOGIJE), STROKOVNO SODELOVANJE Z NAROČNIKI RAZISKOVALNIH NALOG, PRIPRAVLJANJE PISNIH POROČIL IN ELABORATOV O RAZISKAVI TER EKSPERTIZ, SODELOVANJE PRI DODIPLOMSKEM IN PODIPLOMSKEM ŠTUDIJU, PRIPRAVLJANJE PREDLOGOV ZA NABAVLJANJE RAZISKOVALNE OPREME, VZDRŽEVANJE OPREME IN NAROČANJE POTROŠNEGA MATERIALA, IZVAJANJE OPRAVIL S SVOJEGA PODROČJA PO NALOGU PREDSTOJNIKA ORGANIZACIJSKE ENOTE IN DRUGIH NALOG, KI VSEBINSKO SODIJO V ŠIRŠE STROKOVNO PODROČJE DELOVNEGA MESTA.

, Doktorat znanosti (prejšnji ali 3. bolonjska stopnja) s področja fizike ali drugih ustreznih smeri, habilitacijski naziv asistent ali asistent - raziskovalec za področje fizike, znanje slovenskega jezika na ravni B2, inovativnost, sposobnost za timsko delo, komunikativnost, organizacijske sposobnosti, znanje enega svetovnega jezika, znanje za uporabo računalniških programov. Podrobni pogoji za opravljanje dela ter druge zahteve so objavljeni v razpisu, ki je na voljo na spletni strani Univerze v Ljubljani: https://www.uni-lj.si/aktualno/prosta_delovna_mesta/. Univerza v Ljubljani spodbuja enakost spolov pri zaposlovanju in delu. Pogodba o zaposlitvi se lahko sklene le s kandidatom, ki izpolnjuje pogoje za zasedbo delovnega mesta. Pisne vloge z življenjepisom, dokazili o izpolnjevanju pogojev, z navedbo prostega delovnega mesta in registrsko številko prijave ZRSZ naj kandidati/ke v razpisnem roku pošljejo na elektronski naslov: razpisfmf.uni-lj.si .  ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1211 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 1 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA MATEMATIKO IN FIZIKO, Jadranska ulica 19 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŽUMER ŠPELA
Contact Phone: 01 4766 567
Contact Email: razpisfmf.uni-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG58459.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Físicos, químicos y afines › Físicos y astrónomos › físico/física ofertadas.