Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Camareros de mesas > čistač/ica-pomoćni Radnik/ica U Kuhinji-servir/ka

Trabajar en Croacia de Camareros de mesas

čistač/ica-pomoćni Radnik/ica U Kuhinji-servir/ka

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Waiters and bartenders › Waiters.

Descripción de la oferta de trabajo:

Obavlja sljedeće poslove:

  1. Obavlja poslove čišćenja i održavanja higijene u svim prostorima Dislocirana jedinice Doma (pranje i čišćenje podova, zidova, stakla, drvenine, namještaja i prikupljanje i odlaganje otpadaka);
  2. Kod obavljanja poslova čišćenja koristi sredstva za čišćenje i dezinfekciju prostora i materijala prema uputama neposrednog rukovoditelja;
  3. Poslove čišćenja obavlja svakodnevno i periodično, prema nalogu neposrednog rukovoditelja;
  4. Sudjeluje u podjeli pripremljene hrane, servira i dijeli obroke korisnicima u blagovaonicama i sobama korisnika, pomaže po potrebi u hranjenju korisnika;
  5. Samostalno priprema jednostavne obroke, napitke i sl.
  6. Čisti, održava i dezinficira posuđe, opremu i pribor, te prostor kuhinje, blagovaonice i prostor skladištenja hrane; diže terete veće od 15 kg;
  7. Odvaja i odlaže otpade hrane na za to određeno mjesto, zbrinjava i slaže ambalažu;
  8. Prikuplja i sortira nečisto rublje i posteljinu, priprema za otpremu na pranje, po potrebi pere i glača posteljinu i rublje;
  9. Materijalno je odgovorna za sitni inventar i opremu sa kojom radi u tijeku radnog procesa;
  10. U svom radu postupa sukladno pravilima struke, općim aktima Doma, protokolima postupanja u Domu, nalozima ravnatelja ili neposrednog rukovoditelja.

Na temelju članka 4. stavka 2. Pravilnika o radu Doma „Mali Kartec“, raspisuje se

NATJEČAJ

za prijam radnika u radni odnos na neodređeno vrijeme, za radno mjesto „Čistačica-pomoćni radnik u kuhinji/servirka“ u Dislociranoj jedinci Rab

NATJEČAJ TRAJE OD 08.05.2024. godine do 16.05.2024.godine

ČISTAČICA-POMOĆNI RADNIK U KUHINJI/SERVIRKA

  • 1 izvršitelj za rad u Domu (lokacija Rab).

    Uvjeti:

  • Završeno osnovnoškolsko obrazovanje (NKV)
  • nepostojanje zapreke iz članka 213. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi.

    Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:

  • svjedodžbu ili potvrdu o završenom školovanju (kao dokaz da kandidat ima završeno najmanje osnovnoškolsko obrazovanje),
  • životopis (vlastoručno potpisan).

    Napomena: dokaz da kod pojedinog kandidata ne postoji zapreka iz članka 213. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi pribavit će po službenoj dužnosti poslodavac.

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17), pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1. – 3. Zakona da uz prijavu na natječaj dostave dokaze iz članka 103. stavak 1. Zakona. Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Prijave na natječaj s pripadajućom dokumentacijom za gore navedena radna mjesta podnose se na adresu: Dom za starije osobe „Mali Kartec“ Krk, L. Bolmarčića 1, 51500 Krk, s naznakom „natječaj za fizioterapeuta“ ne otvaraj,

Rok prijave na natječaj teče petnaest (15) dana od dana objave na stranicama HZZ-a.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Kandidati mogu dokaze o ispunjavanju natječajnih uvjeta dostaviti u obliku neovjerenih preslika, a poslodavac može naknadno tražiti dostavu originala na uvid.

Poslodavac može, po vlastitom izboru, s pojedinim ili svim kandidatima koji ispunjavaju natječajne uvjete obaviti razgovor. U slučaju da se pozvani kandidat ne odazove na razgovor, smatrat će se da je odustao od svoje prijave, a sa istom će se postupati kao da nije niti podnesena.

Kandidati će biti obaviješteni o izboru u roku od 30 dana od isteka roka za podnošenje prijava, dostavom obavijesti o izboru svim kandidatima.

Vezano uz zaštitu osobnih podataka, poslodavac ovim obavještava sve kandidate da će njihove osobne podatke (ime i prezime, OIB i adresu) koristiti isključivo u svrhu provedbe natječaja (tj. dostave obavijesti o izboru kandidata s kojim će se zasnovati radni odnos). Smatrat će se da je kandidat podnošenjem prijave na natječaj dao privolu za raspolaganje njegovim osobnim podacima na navedeni način i u navedenu svrhu.

Izrazi koji se koriste u ovom Natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na muški i ženski rod.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: DOM ZA STARIJE OSOBE 'MALI KARTEC' KRK.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: LINA BOLMARČIĆA 1 51500 KRK

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2502085.

Ver las 148 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas ofertadas.