Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > cerrajero/cerrajera > ślusarz

Ślusarz. Podkarpackie. Polonia

Oferta en Podkarpackie (Polonia) de cerrajero/cerrajera

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Herramentistas y afines › cerrajero/cerrajera.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy obróbki metali, mechanicy maszyn i urządzeń i pokrewni › Kowale, ślusarze i pokrewni › Ślusarze i pokrewni.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - Wykonywanie prac ślusarskich: mierzenie, trasowanie, cięcie, szlifowanie, wiercenie itp.

- Prace związane z wytwarzaniem konstrukcji stalowych

- Samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego

- Odpowiedzialność za stan techniczny maszyn i urządzeń

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie aplikacji CV wraz z klauzuląś RODO na adres: rekrutacjaroscopim.pl

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Rosco PIM Sp. zo.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne

- pozostałe: - Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

- Doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć do pracy i nauki zawodu

- Zdolności manualne oraz dobra koordynacja ruchowa

- Sumienność i zaangażowanie w pracę

- Umiejętność pracy w zespole

- Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie aplikacji CV wraz z klauzulą RODO na adres: rekrutacjaroscopim.pl

- języki aplikowania: angielski; polski

Dodatkowy opis:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: słaby, w piśmie: słaby

País del trabajo: Polonia.

Región: Podkarpackie.

Ver 112 ofertas de trabajo en "Podkarpackie" (Polonia).

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ROSCO PIM Sp. z o.o..

Mirosław Kot, tel.: 663 744 320, email: rekrutacjaroscopim.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1639StPr/24/0997.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Herramentistas y afines › cerrajero/cerrajera ofertadas.