Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga > řidič/ka - Skladník/skladnice, řidiči Nákladních Automobilů (kromě Tahačů)

Řidič/ka - skladník/skladnice, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Ofertas de trabajo de conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga.

Traducción de la profesión: Obsluha strojů a zařízení, montéři › Řidiči a obsluha pojízdných zařízení › Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají › Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Descripción de la oferta de trabajo:

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:

-řidič/skladník se zaměřením na obsluhu VZV ve skladu s občasným rozvozem zboží

-manipulace se zbožím ve velkoobchodním skladu

-vychystávání zboží a příprava k expedici

-aktivní účast na nakládce a vykládce vozidla

-obsluha VZV vozíku

-občasné rozvozy zboží po celé ČR (zástup za dovolené řidičů)

Požadujeme:

-min. středoškolské vzdělání

-řidičský průkaz sk. B

-průkaz VZV- výhodou

-práce se čtečkou- výhodou

-aktivní přístup, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

-zázemí stabilní české společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání

-jednosměnný provoz po-pá

-náborový příspěvek 10 000,- Kč

-5 týdnů dovolené

-dotované stravování, kantýna na pracovišti

-příspěvek formou Flexi Pass Card (na sport, kulturu, volný čas)

-slevu 10% na firemní produkty

-vzdělávací akce a kurzy, firemní společenské akce

-pololetní a roční odměny, odměny při pracovních a životních výročích

Zájemci se mohou hlásit:

-zasláním životopisu (CV) na e-mail: lopravilovakrok-hranice.cz

-telefonicky od 8:00 do 13:00

Región: Olomoucký kraj.

Ver 38 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: KROK CZ, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ľudmila Opravilová. Tel.: +420 581 698 365. E-mail: lopravilovakrok-hranice.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 581 698 365
  • Correo electrónico: lopravilovakrok-hranice.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:29698780710.

Ver las 393 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga ofertadas.