Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Músicos, cantantes y compositores > član / članica Orkestra - Rog Iii S Obvezom Rog I

ČLAN / ČLANICA ORKESTRA - ROG III S OBVEZOM ROG I

Vacantes en Croacia de Músicos, cantantes y compositores

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Artistas creativos e interpretativos › Músicos, cantantes y compositores.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Creative and performing artists › Musicians, singers and composers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

Obavlja sve poslove vezane uz glazbenika člana orkestra glede instrumenta koji svira. Nastupa u svim kazališnim predstavama i događanjima, (koncerti, svečani koncerti, humanitarni koncerti, svečane akademije, dramske predstave, operne, baletne i sl.). Obavlja i ostale poslove iz svog djelokruga.

Uvjeti za kandidate:

Potrebna stručna sprema: Diploma muzičke akademije. Završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij s područja umjetničkog smjera kao i stečena visoka stručna sprema iz umjetničkog područja.

Za kandidate/kandidatkinje koji su se školovali u inozemstvu prihvatiti će se drugo srodno ili adekvatno obrazovanje.

Potrebno radno iskustvo: Bez obziran na radno iskustvo

Potrebno znanje svjetskih jezika: Aktivno znanje engleskog jezika

Posebni zahtjevi: Polaganje audicije prije zasnivanja radnog odnosa.

Uz prijavu na natječaj treba priložiti:

• životopis,

• presliku dokaza o postignutoj stručnoj spremi,

• izjava o poznavanju stranog jezika

Prijavu, uz ostalu potrebnu dokumentaciju potrebno je dostaviti na natjecaji.zajcgmail.com uz oznaku “Prijava na natječaj – ROG III S OBV. ROG I”.

Prijave se primaju e-poštom od 28.5.2024. do 28.6.2024.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni putem web stranice Kazališta.

Kandidati/kandidatkinje koji udovoljavaju traženim uvjetima pozvat će se na audiciju, čiji će točan termin biti objavljen naknadno.

Komisija zadržava pravo da izmijeni redoslijed ili izostavi neke skladbe ili dionice prilikom same audicije.

Kazalište zadržava pravo ne izabrati nijednog kandidata i poništiti natječaj.

Kandidati koji udovoljavaju traženim uvjetima i koji su priložili svu potrebnu dokumentaciju obvezno pristupaju audiciji sukladno Pravilniku o radu i Pravilima o provođenju postupka audicije za kazališne umjetnike članove orkestra Opere.

Na predmetni natječaj se mogu javiti kandidati oba spola.

Ugovor o radu sklapa se na rok od 4 (četiri) godine uz 1 (jednu) godinu probnog rada u skladu s odredbama Zakona o kazalištu (Narodne novine 71/06, 121/13, 26/14,98/19 ) , a ako se radi o kandidatu koji je stranac ugovor će se sklopiti na period sukladno odredbama Zakona o strancima.

Kandidat koji ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju prema čl. 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21) i čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan/a je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti na temelju čl.103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19, 84/21) i čl.48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan je dostaviti dokaze iz tih članaka. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske: https://branitelji.gov.hr/

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE IVANA PL. ZAJCA RIJEKA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba:   natjecaji.zajcgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2512888.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Artistas creativos e interpretativos › Músicos, cantantes y compositores ofertadas.