Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > čistač/čistačica

Oferta de trabajo de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

čistač/čistačica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23) i čl. 31. Statuta EDukOS - privatne srednje škole s pravom javnosti, ravnatelj EDukOS privatne srednje škole s pravom javnosti objavljuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

- ČISTAČ/ICA

- 1 (jedan) izvršitelj/ica na neodređeno, nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno ukupnog radnog vremena) uz uvjet probnog rada u trajanju od 6 mjeseci

Mjesto rada: Ulica kardinala Alojzija Stepinca 21, 31000 Osijek

Uvjeti: Osim općih uvjeta u skladu s općim propisima o radu, kandidati trebaju zadovoljiti i posebne uvjete propisane člankom 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23).

Opis posla: Čišćenje poslovne zgrade i dvorišta, poslovnih ureda, učionica. Radi se 5 dana u tjednu u prijepodnevnim satima u vremenu od 05:00 - 09:00h.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici EDukOS - privatne srednje škole s pravom javnosti te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Uz pisanu i vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su dužni priložiti:

  • Preslika osobne iskaznice
  • Dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi s naznakom roka izdavanja ne starije od dana objave natječaja
  • Elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje s naznakom roka izdavanja ne starije od dana objave natječaja

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici i ne vraćaju se kandidatu nakon završetka natječajnog postupka. Kandidat koji bude izabran dužan je dostaviti izvornike traženih isprava prije zaključivanja ugovora o radu.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Osoba koja ne podnese pravovremenu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj i ne obavještava se o razlozima zašto se ne smatra kandidatom natječaja.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. stavku 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (Narodne novine, broj 82/08 i 69/17). Izrazi koji se koriste u natječaju, a imaju rodno značenje koriste se neutralno i odnose se jednako na muške i na ženske osobe.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj (u nastavku teksta: Povjerenstvo) imenuje ravnatelj EDukOS – privatne srednje škole s pravom javnosti.

Povjerenstvo utvrđuje listu kandidata prijavljenih na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja, čije su prijave pravodobne i potpune te kandidate s liste upućuje na vrednovanje.

Kandidati su obvezni pristupiti postupku vrednovanja. Ako kandidat ne pristupi vrednovanju, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu EDukOS – privatnoj srednjoj školi s pravom javnosti da se njegovi osobni podaci koriste, prikupljaju, obrađuju, objavljuju u digitalnom obliku te čuvaju u svrhu provedbe i realizacije natječajnog postupka za zapošljavanje sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici EDukOS – privatne srednje škole s pravom javnosti https://gimnazija.edukos.hr/ te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni na mrežnoj stranici EDukOS – privatne srednje škole s pravom javnosti https://gimnazija.edukos.hr/u roku od 15 dana od dana donošenja Odluke o izboru kandidata.

Pisane prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostavljaju se isključivo na e-mail adresu: pravna.sluzba.edukosgmail.com s naznakom „Za natječaj- čistač/ica“.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: EDukOS-privatna srednja škola.

Instrucciones para solicitar:

Email: pravna.sluzba.edukosgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2558917.

Ver las 405 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.