Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > tornero/ tornera > údržbář Strojů, Provozní Zámečníci, údržbáři

Contrato en República Checa (Královéhradecký kraj) de tornero/ tornera

údržbář Strojů, Provozní Zámečníci, údržbáři

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech › Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech › Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů.

Descripción de la oferta de trabajo:

Baví vás technika?

Je na Vás spolehnutí?

Je Vaší dobrou vlastností pracovitost?

Pak je tato pozice určena přesně pro vás!

Nejsme korporát, lidi nejsou pro nás jen číslo, pokud přijdete s nějakým nápadem, můžeme ho zrealizovat. Ať je situace jaká chce, my jedeme dál!

Náplň práce:

Údržba a drobné opravy CNC a NC strojů

Očekáváme:

Znalost hydraulických a pneumatických systémů

Zodpovědný přístup

Ochota udržovat pořádek a pečlivost

Znalost svařování výhodou

Nabízíme:

Mzda 30 000 - 32 000 Kč, když budete mít dobré výsledky, tak můžete mít i víc

Jednosměnný provoz (víkendy nepracujeme)

Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Příspěvek na stravování

Prémie

Pracovat ve firmě, která hradí své závazky svým zaměstnancům včas!

Rádi vás přijmeme ihned nebo dle dohody.

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám životopis s popisem vaší dosavadní praxe na e-mail: soucekkartace.com

Těšíme se na vás!

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 49 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Kartáče Souček, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Josef Souček. E-mail: soucekkartace.com .

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: soucekkartace.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:17462490767.

Ver las 92 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Herreros, herramentistas y afines › Reguladores y operadores de máquinas herramientas › tornero/ tornera ofertadas.