Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > maestro de educación infantil/maestra de educación infantil > õpetaja Assistent

Empleo de maestro de educación infantil/maestra de educación infantil en Estonia

õpetaja Assistent

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares › maestro de educación infantil/maestra de educación infantil.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Pedagoogikaspetsialistid › Algklasside ja lasteaiaõpetajad › Lasteaiaõpetajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja

Tööülesanded: Õpetaja abistamine õppe- ja kasvatustöö planeerimisel ja läbiviimisel;

Laste abistamine riietumisel, söömisel jt. päevarežiimi, toimingute juures.

Omalt poolt pakume: • võimalust anda panus laste arengusse ja rõõmsa lapsepõlve kujundamisse;

• sõbralikku ja toetavat kollektiivi;

• erinevaid kollektiivi ühendavaid ühisüritusi;

• võimalusi enesetäiendamiseks.

Muud nõuded: Kandidaadilt ootame:

• pedagoogilist kompetentsi ja/või lapsehoidja kutse olemasolu;

• lapsesõbralikkust;

• head suhtlemisoskust;

• algatusvõimet ja loovust;

• valmisolekut meeskonnatööks;

• kohusetunnet

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Haapsalu Vanalinna Lasteaiad (http://www.hvl.haapsalu.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks palume saata CV, motivatsioonikiri ja kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid aadressil hvlhaapsalu.ee hiljemalt 22.juuniks 2022.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid

Forma de contacto:

  • Teléfono: 53090005
  • Correo electrónico: direktorhvl.haapsalu.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:1501175.

Ver las 712 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares › maestro de educación infantil/maestra de educación infantil ofertadas.