Oferta de empleo en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Dentistas auxiliares y ayudantes de odontología

Zobozdravstveni Asistent Ali Srednja Medicinska Sestra/zdravstveni Tehnik/tehnik Zdr. Nege Z Npk Zobozdravstveni Asistent - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Dentistas auxiliares y ayudantes de odontología.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu : Drugi tehniki/druge tehtnice, drugi asistenti/druge asistentke v zdravstvu : Zobozdravstveni asistenti/zobozdravstvene asistentke in terapevti/terapevtke.

Descripción de la oferta de trabajo:
ZOBOZDRAVSTVENI ASISTENTI, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, SPREJEMANJE IN NAROČANJE PACIENTOV, SODELOVANJE V DELOVNI SKUPINI, PRIPRAVA AMBULANTNEGA PROSTORA, APARATOV, INSTRUMENTOV, POTROŠENEGA MATERIALA, PRIPRAVA PACIENTOV (OSKRBA PACIENTA PRED IN PO POSEGU), ASISTENCA IN INSTRUMENTIRANJE PRI OPERATIVNIH IN URGENTNIH POSEGIH TER OSKRBI POŠKODB, TEKOČE ČIŠČENJE IN DEZINFEKCIJA APARATOV, INŠTRUMENTARIJA, PERILA IN POMOŽNEGA MATERIALA, PRIPRAVA/IZDELAVA MATERIALA (TAMPONOV, ZLOŽENCEV,…), SODELOVANJE V PREVENTIVNEM IN ZDRAVSTVENO VZGOJNEM DELU, OPRAVLJANJE ADMINISTRATIVNIH DEL V AMBULANTI, DELO V NMP IN DS, SODELOVANJE PRI PLANIRANJU POTREB GLEDE OSNOVNIH SREDSTEV TER MATERIALA, KI GA POTREBUJE ORGANIZACIJSKA ENOTA, DRUGA OPRAVILA PO NALOGU NADREJENEGA ZOBOZDRAVNIKA, DRUGA OPRAVILA PO NALOGU POMOČNIKA DIREKTORJA (GLAVNE MED. SESTRE) , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Strokovni izpit, vpis v register, zdravstvene in babiške nege, zaželjene izkušnje v stomatološki ambulanti , dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 886 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: ZDRAVSTVENI DOM VRHNIKA.

Dirección: CESTA 6. MAJA 11 , 1360 VRHNIKA.

Contacto: KREGAR SAŠA

Email: infoReemplazar por una arrobazd-vrhnika.si

Teléfono: 01 755 51 10.

Ver las 73 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Dentistas auxiliares y ayudantes de odontología ofertadas.