Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesores de universidades y de la enseñanza superior > Znanstveni/a Savjetnik/ca U Trajnom Izboru (područje Humanističkih Znanosti, Polje Povijest)

ZNANSTVENI/A SAVJETNIK/CA U TRAJNOM IZBORU (PODRUČJE HUMANISTIČKIH ZNANOSTI, POLJE POVIJEST)

Contratación en Croacia de Profesores de universidades y de la enseñanza superior

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › University and higher education teachers › University and higher education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATJEČAJ

za izbor na radno mjesto znanstveni savjetnik/-ca u trajnom izboru iz područja humanističkih znanosti, polje: povijest – 1 izvršitelj, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu

Uz pisanu i vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj pristupnici moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti te priložiti:

• životopis,

• dokaz o stečenom akademskom stupnju doktora znanosti,

• dokaz o ispunjavanju uvjeta sukladno Pravilniku o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja,

• dokaz o ispunjavanju uvjeta sukladno Pravilniku o dodatnim uvjetima za izbor i reizbor na znanstvena, suradnička i stručna radna mjesta Instituta

Prijave na natječaj podnose se u roku od 30 dana od dana posljednje objave natječaja. Prijave se podnose na e-adresu natjecajimin.hr u jednom cjelovitom dokumentu u pdf formatu, na hrvatskom ili engleskom jeziku, za radno mjesto s naznakom „za natječaj – znanstveni savjetnik u trajnom izboru/povijest, točka 2.“.

Prijavom na natječaj pristupnici su suglasni da Institut, kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti se i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno zakonskim propisima.

Pristupnici koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji i Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku putem mrežne stranice Instituta https://www.imin.hr.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: IMIN.

Instrucciones para solicitar:

Email: natjecajimin.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2510774.

Ver las 50 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.