Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Técnicos de laboratorios médicos > Zdravstveni Radnik U Timu Sanitetskog Prijevoza U Dubrovniku Na Neodređeno Vrijeme (m/ž)

ZDRAVSTVENI RADNIK U TIMU SANITETSKOG PRIJEVOZA U DUBROVNIKU NA NEODREĐENO VRIJEME (M/Ž)

Vacantes en Croacia de Técnicos de laboratorios médicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos de laboratorios médicos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Medical and pharmaceutical technicians › Medical and pathology laboratory technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opći uvjeti za zdravstvene radnike SSS: 1) SSS zdravstvenog smjera, 2) odobrenje za samostalan rad.

Prijave s potrebnom dokumentacijom se podnose u roku 8 dana od dana objave natječaja na adresu: Zavod za hitnu medicinu Dubrovačko-neretvanske županije, Dr. A. Šercera 4b, 20000 Dubrovnik s naznakom «Natječaj za zapošljavanje; zdravstveni radnik SSS/ med. sestra-tehničar/ dr. med. – ne otvaraj».

Uz prijavu na javni natječaj kandidati su dužni priložiti: 1. životopis, 2. presliku domovnice,

3. presliku svjedodžbe (samo kandidati za medicinske sestre/tehničare i zdravstvene radnike SSS),

4. presliku odobrenja za samostalan rad i 5. presliku diplome (samo kandidati za doktore medicine).

Prije donošenja odluke o odabiru kandidata može se provesti testiranje u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se kandidat prima.

Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja, sukladno čl. 102. st. 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) da dostave dokaze iz čl. 103. st. 1. navedenog zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti prilikom zapošljavanja. Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prednosti prilikom zapošljavanja dostupni su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403. Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, sukladno čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13 i NN 152/14) dužni su se pozvati na čl. 9. istog zakona te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe a invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom.

Na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova.

Podnošenjem prijave na natječaj, kandidati natječaja izričito su suglasni da Zavod za hitnu medicinu Dubrovačko-neretv. županije kao Voditelj zbirke osobnih podataka, može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka, sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka (NN, br. 106/12 – pročišćeni tekst) i Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679.

Prijavom na natječaj – dajete privolu za obradu vaših osobnih podataka u svrhu provođenja postupka izbora kandidata za radno mjesto u timu hitne medicinske službe, a u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Osobe koje podnesu nepotpune ili nepravovremene prijave na javni natječaj ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

ZAVOD ZA HITNU MEDICINU

DUBROVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE

Broj: 01-1/1-24-41/1

Dubrovnik, 07.06.2024.g.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 6.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Zavod za hitnu medicinu Dubrovačko-neretvanske županije.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Dr. Ante Šercera 4b, Dubrovnik

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2517686.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos de laboratorios médicos ofertadas.