Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Médicos especialistas > Zdravnik Specialist Interne Medicine - M/ž

ZDRAVNIK SPECIALIST INTERNE MEDICINE - M/Ž. Eslovenia

Contratación en Eslovenia de Médicos especialistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Zdravniki/zdravnice : Zdravniki specialisti/zdravnice specialistke

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVNIK SPECIALIST INTERNE MEDICINE, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, OPRAVLJANJE DEL IN NALOG S STROKOVNEGA PODROČJA., Kandidati morajo poleg pogojev, določenih z zakonom izpolnjevati še posebne pogoje: končana Medicinska fakulteta - doktor medicine, opravljen specialistični izpit ustrezne smeri, najmanj 5 let delovnih izkušenj na področju specialnosti, veljavna licenca Zdravniške zbornice Slovenije, znanje slovenskega jezika na visoki ravni. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. JOŽETA POTRČA PTUJ, POTRČEVA CESTA 23, 2250 PTUJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VOLK BOJANA
Contact Phone: 02/7491618
Contact Email: bojana.volksb-ptuj.si

Identificador de la vacante:NE38260 .

Ver las 361 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas ofertadas.