Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > encargado de aprovisionamiento de mercaderías/encargada de aprovisionamiento de mercaderías > Zaopatrzeniowiec- Specjalista Do Spraw Technicznych

Trabajos en Pomorskie (Polonia) de encargado de aprovisionamiento de mercaderías/encargada de aprovisionamiento de mercaderías

Zaopatrzeniowiec- Specjalista Do Spraw Technicznych

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Agentes de compras › jefe de compras/jefa de compras › encargado de aprovisionamiento de mercaderías/encargada de aprovisionamiento de mercaderías.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel w zakresie biznesu i administracji › Agenci i brokerzy do spraw sprzedaży i zakupów › Zaopatrzeniowcy.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Do głównych obowiązków należy utrzymanie ciągłości pracy urządzeń zakładu.Wymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe, typ: techniczne - konieczne- pozostałe: Wymagania: wykształcenie: techniczne, wskazane doświadczenie zawodowe w zakładzie  branży  spożywczej, dyspozycyjność , samodzielność i dobra organizacja pracy, znajomość  z zakresu zaopatrzenia technicznego części zamiennych do maszyn i urządzeń produkcji spożywczej.

PRACODAWCA OFERUJE:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

- ciekawą i pełna wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji,

- dodatkowo korzystanie z pakietu świadczeń  z ZFŚS oraz możliwość przystąpienia do pracowniczego ubezpieczenia grupowego.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Prosimy o przesyłanie ofert ( CV i list motywacyjny ) na adres:

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA

ul. Warszawska 41 82-100 Nowy Dwór Gdański

55/247-24-61 wew.35

lub na adres email : kadrymaluta.pl - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 162 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA.

Instrucciones para solicitar:

Dział Kadr, tel.: 55-247-24-61 w. 35, email: kadrymaluta.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Julio de 2022, y con identificador de la vacante:1365StPr/22/0788.

Ver las 22 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Agentes de compras › jefe de compras/jefa de compras › encargado de aprovisionamiento de mercaderías/encargada de aprovisionamiento de mercaderías ofertadas.