Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Técnicos en ingeniería civil > Zaměřovací Technik, Stavební Technici

Zaměřovací technik, Stavební technici. Hlavní město Praha

Trabajos en Hlavní město Praha (República Checa) de Técnicos en ingeniería civil

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky › Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech › Stavební technici.

Descripción de la oferta de trabajo:

Společnost Svět oken s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí plastová a hliníková okna a dveře, garážová vrata, zasklení, pergoly, stínicí techniku a mnoho dalších doplňků.

NÁPLŇ PRÁCE

- zaměřování oken, dveří a doplňkového sortimentu u zákazníka

- komunikace se zákazníkem

- doplňkové služby (seřízení oken, drobný servis)

- práce s technickou dokumentací

POŽADUJEME

- ŘP sk. B podmínkou

- technické myšlení

- komunikační schopnosti

- samostatnost a organizační schopnosti

- uživatelskou znalost práce na PC

- technické vzdělání výhodou, ne podmínkou

Pozice je vhodná i pro absolventy a osoby bez praxe v oboru.

NABÍZÍME

- práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející firmě

- výkonnostní finanční ohodnocení

- úplné zaškolení a zapracování

- služební vozidlo

- volné víkendy a svátky

- příjemný kolektiv

- benefity (zaměstnanecké slevy, firemní akce, prémie, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké apod.)

První kontakt: pošlete životopis na pracesvet-oken.cz nebo vyplňte kontaktní formulář: https://kariera.svet-oken.cz/

Pohovor proběhne v Praze

Región: Hlavní město Praha.

Ver 230 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: SVĚT OKEN s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Jarmila Králová, asistentka. Tel.: +420 571 478 133. E-mail: pracesvet-oken.cz . Adresa: Jasenická 1254, 755 01  Vsetín 1.

  • Ciudad: Vsetín; Código postal: 755 01; Dirección: Jasenická 1254, 755 01 Vsetín 1
  • Teléfono: +420 +420 571 478 133
  • Correo electrónico: pracesvet-oken.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:17456390728.

Ver las 70 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil ofertadas.