Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Profesionales en derecho > Vykonavatel/vykonavatelka Soudního Exekutora, Ostatní Specialisté V Oblasti Práva A Příbuzných Oblastech Jinde Neuvedení

VYKONAVATEL/VYKONAVATELKA SOUDNÍHO EXEKUTORA, Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení

Búsqueda en República Checa de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech › Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech › Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:

Nástup možný ihned.

Životopis s motivačním dopisem zašlete na adresu: personalniexekutor-ltm.cz

Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme vhodného uchazeče na pozici VYKONAVATEL SOUDNÍHO EXEKUTORA pro oblast Morava

Náplň práce: jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, komunikace s dlužníky.

Požadujeme: bydliště v Moravě /v okolí dálnice D1 na trase Brno - Olomouc/, středoškolské vzdělání, kvalifikovaná zkouška vykonavatele soudního exekutora výhodou, spolehlivost, samostatnost, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC.

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, pracovní smlouvu na dobu určitou, jeden rok, poté pokračování v pracovním poměru, motivační finanční ohodnocení - fixní část mzdy a pohyblivá část mzdy, čtvrtletní odměny za odvedenou práci, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: JUDr. Ondřej Mareš.

Obraťte se na kontaktní osobu. Jitka Zahálková. Tel.: +420 773 646 033. E-mail: personalniexekutor-ltm.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 773 646 033
  • Correo electrónico: personalniexekutor-ltm.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:29246180747.

Ver las 97 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.