Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > encargado de limpieza de parque de atracciones/encargada de limpieza de parque de atracciones > Yövahti Paimioon, Paimio

Yövahti Paimioon, Paimio. Varsinais-Suomi. Finlandia

Ofertas de encargado de limpieza de parque de atracciones/encargada de limpieza de parque de atracciones en Finlandia (Varsinais-Suomi)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio › encargado de limpieza de parque de atracciones/encargada de limpieza de parque de atracciones.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kiinteistöhuollon ja siivoustyön esimiehet › Kiinteistöhuollon työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakasyrityksellemme yövahteja vahvistamaan majoitustoiminnan sekä kiinteistöhuollon tiimiä ilta- ja yöaikaan. Valvojat tukevat tarvittaessa myös asiakaspalvelutiimiä. Työpiste sijaitsee Paimiossa.

Etsimämme henkilö on tottunut yötyöhön sekä omaa itsenäisen ja vastuullisen työasenteen.

Yövahti on vastuussa kiinteistön turvallisuudesta sekä mahdollisten asiakaspalvelutilanteiden hoitamisesta. Lisäksi on mahdollista hoitaa lisätöinä muita järjestyksenvalvontatehtäviä satunnaisesti.

Hakijan ei kuitenkaan tarvitse olla järjestyksenvalvoja sopiakseen kyseiseen tehtävään.

Työtehtävä on luonteeltaan tarvittaessa töihin kutsuttava.

Hakijalta odotamme

- Vastuullisuutta yövahtina toimimiseen

- Sitoutumista öiseen läsnäoloon paikan päällä

- Sujuvaa suomen kielen taitoa, muu kielitaito katsotaan eduksi

Mikäli kiinnostuit tehtävästä, lähetä meille hakemuksesi.

Aloitamme hakemusten käsittelyn välittömästi ja haastattelemme hakijoita jo hakuaikana.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 287 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:9e7fd993-b90a-4022-bbb3-53cb1bdd1cb1.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio › encargado de limpieza de parque de atracciones/encargada de limpieza de parque de atracciones ofertadas.