Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > bombero-conductor/bombera-conductora > Yhdistelmäajoneuvonkuljettaja, Kuopio, Kuopio

Yhdistelmäajoneuvonkuljettaja, Kuopio, Kuopio. Pohjois-Savo

Empleos en Pohjois-Savo (Finlandia) de bombero-conductor/bombera-conductora

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › bombero-conductor/bombera-conductora.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme ammattitaitoista yhdistelmäajoneuvonkuljettajaa Kuopioon!

Työtehtävät sisältävät kappaletavaran kuljetusta kotimaan sisällä täysperävaunuyhdistelmällä, joka on varustettu kappaletavaranosturilla.

Tehtävän vaatimuksiin kuuluu sujuva suomenkielen taito, CE-kortti sekä ammattipätevyys. Myös kokemus nostureista on ehdottoman tärkeää.

Kyseessä on osittain reissutyö, joten työajat ovat vaihtelevat ja riippuvat siitä, mitä ajetaan. Työpäivien kesto on noin 10-15 tuntia päivässä. Työtä tarjolla kesäajalle, lomien tuurauksiin. Alkuun elokuun loppuun asti tai mahdollisesti pidempäänkin.

Jos sinulla on edellä mainitut vaatimukset ja haluat työskennellä osana ammattitaitoista tiimiä, lähetä meille hakemuksesi palkkatoiveineen. Toivomme hakemuksesi saapuvan mahdollisimman pian!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 147 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:aff85d65-d0f5-42eb-b3a2-b30af3fd6774.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › bombero-conductor/bombera-conductora ofertadas.