Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga > Yhdistelmäajoneuvonkuljettaja, Km Viita Oy, Kuopio

Contrato de conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga en Pohjois-Savo (Finlandia)

Yhdistelmäajoneuvonkuljettaja, Km Viita Oy, Kuopio

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kuorma-autonkuljettajia

KM Viita Oy on mm. kuljetus-, maansiirto- ja suurteollisuuspalveluille erikoistunut logistiikkapalveluja tuottava riihimäkeläinen yritys, jolla on toimipaikkoja Etelä-Suomessa. Yhtiön lähes 150 yksikön kalusto koostuu raskaasta konekalustosta ja ajoneuvoyhdistelmistä. Yhtiön budjetoitu liikevaihto vuodelle 2023 on 17 miljoonaa euroa ja yhtiön palveluksessa on vajaa 90 työntekijää.

Tietoa tehtävästä

Tule vahvistamaan ketterää ja osaavaa logistiikkaa yhtiössämme

Haemme yhdistelmä autonkuljettajia Kuopion alueelle. Etsimme koukkulava-auton kuljettajia lietteen kuljetuksiin.

Tehtävässä menestyminen edellyttää sinulta:

- CE -ajokorttia

- Kuljettajan ammattipätevyyttä sekä digipiirturikorttia

- Työkokemusta koukku-auton kuljettamisesta useamman vuoden ajalta

- Kykyä itsenäiseen työskentelyyn osana tiimiä

- Vastuullisuutta liikenteessä ja ammattiylpeyttä

- Asiakaspalveluhenkisyyttä

- Digitaalisten seurantajärjestelmien käyttökokemuksista on etua

- Rauhallista, tarkkaa mutta silti tehokasta työskentelytapaa

- Hyvää fyysistä kuntoa

- Joustavuutta työaikojen suhteen

Tarjoamme sinulle:

- Kuorma-autoalan tes:n mukaisen palkkauksen kokemukseesi perustuen

- Joustavan Pk-yrityksen toimintaympäristön

- Lakisääteiset koulutukset

- Mukavat työkaverit ja työyhteisön

- Erinomaisen mahdollisuuden päästä urallasi eteenpäin.

Lähetä hakemuksesi ja ansioluettelosi 2.8.2024 mennessä, osoitteeseen mikko.suominenviita.fi .  Toimi nopeasti, sillä luemme hakemuksia jo hakuaikana ja etenemme haussa heti sopivien henkilöiden löydyttyä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: KM Viita Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:5d8f6bfb-56a5-4e73-8daa-fa2f8a666876.

Ver las 393 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga ofertadas.