Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Empleados contables y encargados del registro de materiales > Võtmekliendi Assistent

Võtmekliendi assistent. Estonia

Contrato en Estonia de Empleados contables y encargados del registro de materiales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales.

Traducción de la profesión: Ametnikud › Arve- ja registripidamisametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:

Manpoweri kliendiks on Philip Morris Eesti

Tööülesanded: Tööülesanded:

• Andmeanalüüs, koguda, analüüsida ja tõlgendada müügiandmeid erinevatest allikatest. Jälgida peamisi tulemusnäitajaid (KPI-sid) nagu müügi- ja klientide kasv ning toote tulemuslikkus. Koostada meeskonnale regulaarseid müügiaruandeid ja ülevaateid.

• Müügiprognoosimine ja müügistrateegia toetamine, kasutades müügiandmeid ja turutrende tulevase müügitulemuse prognoosimiseks. Müügistrateegia välja töötamine ja täiustamine koostöös müügimeeskonnaga. Müügikampaaniate ja reklaami tõhususe hindamine.

• Aruandlus, CRM ja andmehaldus, detailsete müügiaruannete ja esitluste koostamine müügimeeskonnale. Müügiandmebaaside haldamine ja andmete õigsuse tagamine.

Omalt poolt pakume: Boonused:

• Töö rahvusvahelises ettevõttes, osaline kodukontori võimalus, kontor Tallinna kesklinnas.

• Konkurentsivõimeline palk.

• Huvitav töö, koolitused ja sõbralik töökeskkond.

Muud nõuded: Nõudmised:

• Bakalaureusekraad ärijuhtimises, rahanduses, turunduses, majanduses või muu seotud valdkonnas.

• Tugev Exceli kasutamise oskus, andmete visualiseerimise tööriistade (nt Power BI) ja CRM-süsteemide (nt Salesforce) valdamine.

• Sul on analüütiline mõtlemine, oled tähelepanelik ja oskad tõlgendada keerukaid andmekogumeid ning hallata mitut projekti samaaegselt.

• Suurepärane suhtlemisoskus nii kirjalikult kui ka suuliselt.

• Täpsus ja korrektsus dokumentide haldamisel, detailide märkamine, tähtaegadest kinni pidamine.

• Hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keel.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Osaühing MANPOWER (https://www.manpower.ee).

Kandideerida alloleva lingi kaudu.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 630 6565
  • Correo electrónico: kandideerimanpower.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1589045.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales ofertadas.