Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales de la enseñanza > Väikeklassiõpetaja

Väikeklassiõpetaja. Estonia

Vacantes de Profesionales de la enseñanza en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Pedagoogikaspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

eripedagoog

Tööülesanded: Sinu juhendamisel paraneb õpilaste süvenemisoskus, iseseisvus ning tõuseb õpimotivatsioon. Oled järjekindel, struktuurne ning oskad toetada erilist abi vajavaid õpilasi.

Omalt poolt pakume: õppetöö algust kell 9.00 ja 80-ne minutilisi tunde;

sõbralikku, loomingulist ja toetavat keskkonda;

enese arendamise võimalusi;

ühiseid meeskonnaüritusi ja koos õppimist;

mentori toetust sisseelamisel;

puhkust 56 päeva aastas.

Muud nõuded:

erialane kõrgharidus (võib olla omandamisel);

koostöö väärtustamine ja positiivne ellusuhtumine;

empaatiavõime;

soov töötada lastega;

analüüsi- ja koostöövõime.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Tallinna Kuristiku Gümnaasium (https://www.kuristiku.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: enelinkuristiku.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1577549.

Ver las 37 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza ofertadas.