Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Conductores de camiones pesados > Vozač/ica I U Podružnici čistoća

VOZAČ/ICA I U PODRUŽNICI ČISTOĆA. Croacia

Demanda de Conductores de camiones pesados en Croacia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados.

Traducción de la profesión: Plant and machine operators and assemblers › Drivers and mobile plant operators › Heavy truck and bus drivers › Heavy truck and lorry drivers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opisi poslova:

• upravlja specijalnim komunalnim vozilom (vozač vozila za odvoz otpada, vozač autocisterne, vozač kipera i roll kipera)

• svakodnevno obavlja dnevni pregled vozila, a sve uočene nedostatke ili povrede rada evidentira na putnom radnom listu i izvješćuje o tome neposrednog rukovoditelja

• obavlja provjeru funkcionalnosti opreme informatičko tehničkog sustava gospodarenja komunalnim otpadom ugrađenom na vozilu i prijavljuje kvar na sustavu upisom u putni radni list.

• odgovoran je za pravovremeno prijavljivanje nastale štete i kvarova na vozilu

• popravlja manje kvarove na vozilu

• zadužen je za čistoću i urednost kabine, odnosno cijelog vozila

• odgovara za opremu vozila te dopunu gorivom, mazivom i ostalim tekućinama vozila

• odgovoran je za postupanje s otpadom sukladno svim zakonskim i podzakonskim propisima te pravilima propisanim od strane poslodavca u kojima se za vozača uređuje postupanje s otpadom

• dužan je u svom radu primjenjivati sve propise vezane za sigurnost prometa na cestama

• odgovoran je poslovati u Odjelu vozila, strojeva i opreme za provedbu prometnih zakonskih obveza i tehničku ispravnost vozila kojim upravlja

• iznimno, a sukladno potrebama organizacije rada sudjeluje u procesu istovarivanja spremnika za odlaganje otpada putem podizača na vozilu pri prikupljanju otpada

• na radnim zadacima odgovoran je i poslovođi odjela na koji je dodijeljen te je zadužen za izvršenje dnevnih radnih zadataka kao vođa tima djelatnika koji obavljaju sve poslove vezane za rad vozila

• odgovoran je za realizaciju preuzetog programa odvoza otpada

• pravovremeno i točno popunjava potrebnu dokumentaciju vezanu za odvod otpada, a ako je ista u papirnatom obliku, predaje ju po povratku s terena poslovođi odjela u kojem je vozač taj dan zadužen

• odgovoran je za pravilno i pažljivo rukovanje posudama i sustavom nadogradnje specijalnih vozila

• dužan je u potpunosti obaviti zadani program odvoza otpada

• prijavljuje nepravilnosti u procesu prikupljanja otpada nadležnom poslovođi

• namjenski i razumno koristi sredstva rada kojima raspolaže

• obavljanje poslova i radnih zadataka uz obavezno korištenje osobne zaštitne opreme i primjenu propisanih pravila zaštite na radu

• obavljanje poslova i radnih zadataka u skladu sa propisanom uputom za rad vozača i komunalnih radnika pri odvozu otpada

Mjesto rada: Zagreb

Broj radnika: 10 izvršitelja

Trajanje potrebe: rad na neodređeno vrijeme uz ugovaranje probnog rada

Stručna sprema i zvanje: KV/SSS, prometnog smjera

Uvjeti za obavljanje poslova:

• KV vozač teretnog vozila C kategorije

• digitalna kartica vozača (za tahograf)

• svjedodžba o provedenoj periodičkoj izobrazbi vozača KOD 95 (upisana u vozačku dozvolu)

• prethodna provjera radnih sposobnosti

Dokazi uz ponude:

• zamolba/ životopis

• dokaz o završenom srednjoškolskom obrazovanju – preslika svjedodžbe

• preslika vozačke dozvole iz koje su razvidne položene kategorije i osposobljenost KOD95

• preslika digitalne kartice vozača

• preslika svjedodžbe o provedenoj periodičkoj izobrazbi vozača KOD 95

Način i rokovi za podnošenje ponuda: Rok za dostavu ponuda je 10 dana, a ponude se podnose na urudžbeni ured ili poštom preporučeno na adresu:

„Zagrebački holding d.o.o.

Sektor za upravljanje ljudskim potencijalima

Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

s naznakom “Prijava za radno mjesto VOZAČ I u podružnici Čistoća”

Ostale napomene:

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Pozivaju se osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo, pri čemu moraju priložiti propisane dokaze o svom statusu, na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19. i 84/21), Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) te Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18. i 32/20).

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: OVDJE

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: OVDJE

Zagrebački holding doo zadržava pravo poništenja natječaja te ne prihvati niti jednu dostavljenu ponudu.

Natječajna dokumentacija se ne vraća.

Više o poslovanju Zagrebačkog holdinga doo nalazi se na službenim internet stranicama https://www.zgh.hr/ .

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: c.

Empleador: ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2511551.

Ver las 136 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados ofertadas.