Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Fontaneros e instaladores de tuberías > Vodoinstalater/ka

Contratación de Fontaneros e instaladores de tuberías en Croacia

Vodoinstalater/ka

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Building and related trades workers, excluding electricians › Building finishers and related trades workers › Plumbers and pipe fitters.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

-izvodi sve radove na održavanju vodovodnih instalacija,

-izvodi sve radove na održavanju kanalizacijskih instalacija,

-održava i redovno obavlja remonte svih strojeva vezanih za vodovod,

- otklanja manje kvarove koji nisu u domeni njegove struke,

-odgovoran je za stručno i sigurno izvođenje radova, racionalno trošenje materijala te ispravno i sigurno rukovanjem alatom,

-obavještava odgovornog rukovoditelja o svim uočenim kvarovima i šteti na instalacijama, opremi i objektima te predlaže način i vrijeme otklanjanja većih kvarova,

-sudjeluje u povjerenstvu za utvrđivanje štete,

-predlaže provođenje mjera za postizanje tehničke ispravnosti i zaštite u području vezanom za vodovodne instalacije i kanalizacije,

-vodi evidenciju utroška materijala i vodi dnevnik rada,

-obavlja i ostale poslove po nalogu nadređenog, a koji po naravi odgovaraju vrsti poslova navedenog radnog mjesta.

Prilikom sklapanja ugovora o radu, a sukladno Kolektivnom ugovoru Sveučilišta u Zagrebu -Studentskog centra u Zagrebu, za navedeno radno mjesto ugovara se probni rad u trajanju od dva (2) mjeseca.

Prijavu na natječaj mogu podnijeti osobe oba spola sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu, kandidati su dužni priložiti:

- životopis

- dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja i stručnom znanju (diploma, svjedodžba, uvjerenje),

- elektronički zapis o radnopravnom statusu, odnosno e-radna knjižica

- potvrdu poslodavca o poslovima koje je radnik obavljao.

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

Rok za podnošenje prijava je od dana objave Oglasa do popune radnog mjesta.

Nepotpune i nepravodobno podnesene prijave neće biti razmatrane. Osobe koje podnesu nepotpune i/ili nepravovremene prijave na natječaj ne smatraju se kandidatima prijavljenim na oglas.

Prijavom na ovaj Oglas smatra se da je kandidat dao svoju privolu za obradu i objavu osobnih podataka vezano za realizaciju ovog Oglasa.

Potpisane prijave naslovljene na Služba za opće, pravne i kadrovske poslove predaju se u Pisarnici u sjedištu SC-a ili poštom na adresu:

Sveučilište u Zagrebu

Studentski centar u Zagrebu

Zagreb, Savska cesta 25

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Studentski centar u Zagrebu.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: STUDENTSKI CENTAR U ZAGREBU, Zagreb, Savska cesta

Email: kadrovskasczg.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2510055.

Ver las 231 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías ofertadas.