Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Profesionales de la publicidad y la comercialización > Vodja Projektov – Marketing In Pr - M/ž

VODJA PROJEKTOV – MARKETING IN PR - M/Ž. Eslovenia

Ofertas de trabajo de Profesionales de la publicidad y la comercialización en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za prodajo, trženje in odnose z javnostmi : Strokovnjaki/strokovnjakinje za oglaševanja in trženje

Descripción de la oferta de trabajo:

SVETOVALEC ZA TRŽENJE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SNOVANJE INTEGRIRANIH KOMUNIKACIJSKIH STRATEGIJ, NAČRTOVANJE IN VODENJE OGLAŠEVALSKIH AKCIJ (KOORDINACIJA Z EKIPO, PRIPRAVA MEDIJSKIH NAČRTOV, VODENJE, FINANČNI NADZOR IN POROČANJE), SAMOSTOJNA KOMUNIKACIJA Z NAROČNIKI, SKRB ZA REDNO OPTIMIZACIJO IN DOSEGANJE KLJUČNIH CILJEV OGLASNIH KAMPANJ, PRIPRAVLJANJE VMESNIH IN KONČNIH POROČIL TER ARGUMENTIRANO SVETOVANJE, SKRB ZA PROJEKTNO USPEŠNOST IN ZADOVOLJSTVO STRANK, SLEDENJE TRENDOM IN SPREMEMBAM V MEDIJSKEM EKOSISTEMU, V OBNAŠANJU IN NAVADAH POTROŠNIKOV, ISKANJE NOVIH PRILOŽNOSTI IN PRIDOBIVANJE NAROČNIKOV (PRIPRAVA PONUDB IN PREDSTAVITVE PROJEKTOV), SODELOVANJE Z DIGITALNIMI SPECIALISTI IN TEHNIČNO-RAZVOJNIM ODDELKOM, SODELOVANJE Z MEDNARODNIMI PROJEKTNIMI TIMI, PRIPRAVLJANJE INTERNIH FINANČNIH POROČIL, NADGRAJEVANJE ZNANJA Z INTERNIMI VIRI ZNANJA IN Z UDELEŽEVANJEM NA IZOBRAŽEVALNIH SREČANJIH DOMA IN V TUJINI., Znanja in spretnosti:  VII. stopnja družboslovne, ekonomske ali računalniške smeri.

Najmanj 2 leti delovnih izkušenj kot vodja projektov, ,nanje programov MS Office (napredno Excel, Power Point), tekoče ustno in pisno znanje angleškega, nemškega in hrvaškega jezika, organizacijske in komunikacijske sposobnosti, sposobnost postavljanja prioritet, natančnost, analitičnost in strast razreševati zapletene naloge, visoke standarde za kakovostno opravljeno delo in zadovoljnega naročnika dobre predstavitvene sposobnosti, izražena želja slediti tehnoloških novostim in nadgrajevati znanje, samostojnost, samoiniciativnost in timska naravnanost, vozniško dovoljenje B-kategorije.  Nudimo: delo za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesecev, prijetno, sproščeno in dinamično okolje, sodelovanje pri uvajanju odmevnih mednarodnih marketinških in pr kampanij, soustvarjanje novih oglaševalskih akcij z ekipo vrhunskih marketinških strokovnjakov, dostop do edinstvenega znanja, do številnih mednarodnih virov in dobrih praks s področja komunikacije, oglaševanja in trženja, stimulativno plačilo, delovno mesto je odprto s polnim delovnim časom in poteka na sedežu podjetja v Mariboru.  Če te zanima delo v mladem, dinamičnem in mednarodno usmerjenem podjetju, pošlji svojo prijavo in življenjepis na jobsnovelus.si pripis: vpmpr21, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: AGENCIJA NOVELUS, stiki z javnostjo in oglaševanje, d.o.o., Ulica heroja Nandeta 37 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GRABROVEC MATEJ
Contact Phone: 041 970 175
Contact Email: jobsnovelus.si

Identificador de la vacante:NZ20566.

Ver las 521 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.