Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > ingeniero civil/ingeniera civil > Vodja Del Na Objektu - M/ž

Vacantes de ingeniero civil/ingeniera civil en Obalno-kraška (Eslovenia)

Vodja Del Na Objektu - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) › Inženirji/inženirke gradbeništva.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR GRADBENIŠTVA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -PRIPRAVA VSEH POTREBNIH DOKUMENTOV, SREDSTEV, MATERIALOV ZA GRADBIŠČA.

-VODENJE USTREZNIH DOKUMENTOV IN KOORDINACIJA IZVAJANJA DEL.

-IZDELAVA OBRAČUNOV V SKLADU Z DOLOČILI V POGODBAH.

-SODELOVANJE Z INVESTITORJI, NADZORNIMI ORGANI IN INŠPEKCIJAMI.

-PRIPRAVA DELA NA GRADBIŠČU, PRAVOČASNA ZAGOTOVITEV USTREZNIH SREDSTEV, MATERIALA, STROJEV IN NAPRAV IN DRUGO.

-SODELOVANJE S PODIZVAJALCI IN OKOLJEM  TER KOORDINACIJA DEL.

-SKRB ZA IZVAJANJE DEL PO TERMINSKEM PLANU.

-POSTAVITEV IN ODSTRANITEV GRADBENEGA DVIGALA TER NADZOR DELA Z NJIM.

-SKRB ZA RACIONALNOST DELA IN KAKOVOST OPRAVLJENIH DEL.

-SODELOVANJE Z ODGOVORNIM VODJEM DEL IN DRUGIMI.

-SKRB ZA VARNO DELO NA OBJEKTIH IN UPOŠTEVANJE PREDPISOV IZ VARSTVA PRI DELU.

-SKRB ZA PRAVILNO UPORABO STROJEV, NAPRAV IN ORODIJ TER TEKOČE VZDRŽEVANJE.

-OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V OKVIRU ZMOŽNOSTI IN USPOSOBLJENOSTI DELAVCA, PO DOLOČBAH SPLOŠNIH AKTOV DRUŽBE IN PO ZADOLŽITVAH NADREJENEGA DELAVCA.

, Obvezna znanja: strokovni izpit s področja gradbeništva, uporaba osebnega računalnika, vozniški izpit »B« kategorije. Ostala znanja in sposobnosti: odgovornost za pravilnost, doslednost in kakovost opravljenega dela,-osnove za delo: predpisi in navodila nadrejenega, -napori pri delu: umski napor, izpostavljenost stresnim situacijam in pritiskom, neugodne vremenske razmere, izpostavljenost prometu, splošna zdravstvena sposobnost, sposobnost za delo na višini. Osebnostne lastnosti: komunikacijska in organizacijska sposobnost, sposobnost obvladovanja konfliktnih situacij, samostojnost, iniciativnost, poslovnost.Vsi zainteresirani kandidati naj prijavo na prosto delovno mesto obvezno skupaj s priloženimi dokazili o izpolnjevanju pogojev (fotokopija spričevala o končanem šolanju in pridobljenem nazivu, druga dokazila o pridobljenem zanju) oddajo osebno v tajništvu družbe, ali pošljejo po pošti na naslov Komunala Sežana d. d., splošna–kadrovska služba, Partizanska cesta 2, 6210 Sežana, do vključno 31.07.2024.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 208 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: KOMUNALA SEŽANA d.d., Partizanska cesta 2 , 6210 SEŽANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BOLE BERNARDA
Contact Phone: 05/73-11-220
Contact Email: infokomunala-sezana.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ07223.

Ver las 115 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil ofertadas.