Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Oficinistas generales > Voditelj / Voditeljica Poslovnice U Rent A Caru

VODITELJ / VODITELJICA POSLOVNICE U RENT A CARU. Croacia

Trabajo en Croacia de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

Referent u rent a caru odgovoran je za najam vozila te optimizaciju dodatnih usluga na temelju potreba klijenata, kao i za otvaranje ugovora o najmu i pružanje izvanredne usluge. Referent kao prodajni agent savjetuje naše klijente o proizvodima i mogućnostima njihove kupnje uz najvišu razinu poštovanja, profesionalnosti i prijateljstva. Od osobe se očekuje da postane stručnjak naše flote i prodaje dodatnih proizvoda i usluga te da poboljša iskustvo klijenata pružajući stručne preporuke. Referenta se potiče i vrednuje prema unaprijed određenim bonusima uz prodajne ciljeve i standarde. U Avax rent a caru nastojimo zadovoljiti potrebe naših kupaca i nadmašiti njihova očekivanja u svakoj prilici.

Uvjeti

Potrebna znanja i vještine:

-SSS/VŠS/VSS

-izvrsno poznavanje engleskog jezika-sposobnost komuniciranja na drugim jezicima (njemački, španjolski, francuski, portugalski, itd) je prednost

-sposobnost praćenja unaprijed definiranih procesa, usluga i prodaje

-jake organizacijske sposobnosti

-fleksibilan raspored koji uključuje dnevne, popodnevne i večernje smjene-osnovne računalne vještine i znanje MicrosoftOffice aplikacija

-mora biti spreman nositi uniformu tvrtke

-mora imati važeću vozačku dozvolu B kategorije, aktivan vozač minimalno dvije godine, nekažnjavan

Životopis na hrvatskom  jeziku molimo poslati putem linka za prijavu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: FUERTE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaofuerte.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2442236.

Ver las 250 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.