Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Ingenieros electricistas > Energetski Savjetnik/savjetnica

Empleo de Ingenieros electricistas en Croacia

Energetski Savjetnik/savjetnica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Electrotechnology engineers › Electrical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Ako želite raditi na projektima obnovljivih izvora energije, energetske učinkovitosti, elektro mobilnosti i pametnih gradova, za vas imamo otvoreno radno mjesto energetskog savjetnika.

Poslovi energetskog savjetnika pružaju mogućnost za poslovni i osobni razvoj radom na tehničkim, ekonomskim, pravnim i društvenim aspektima energetike kroz rad na domaćim i EU projektima. Agencija zaposlenicima omogućuje stjecanje naprednih znanja i iskustava iz područja energetskog upravljanja, energetskog planiranja, energetske učinkovitosti u zgradarstvu, obnovljivih izvora energije s naglaskom na fotonaponske elektrane i dizalice topline, elektro mobilnosti i pametnih gradova te modela financiranja energetskih projekata.

Opis posla Energetski savjetnik

  • razvija, priprema i provodi stručne dijelove projekta
  • istražuje i kreira rješenja složenih tehničko-ekonomskih problema
  • tumači i brani radove pred ključnim osobama naručitelja, na stručnim raspravama i recenzijama
  • predstavlja Agenciju na nacionalnim i međunarodnim sastancima, konferencijama i drugim relevantnim događanjima
  • prati razvoj područja rada Agencije i predlaže nova područja rada
  • pruža podršku u aktivnostima obrade tržišta i izradi ponuda
  • priprema i provodi edukacije
  • provodi i druge poslove po nalogu ravnatelja Agencije ili radnika kojeg ravnatelj Agencije odredi kao nadređenog.

Uvjeti

Stručni uvjeti koje je potrebno ispunjavati:

  • magistar/ stručni specijalist/ sveučilišni prvostupnik/ stručni prvostupnik iz područja tehničkih ili prirodoslovnih znanosti
  • aktivno znanje engleskog jezika (minimalno: stupanj B2 prema Zajedničkom europskom referentnom okviru za jezike)

Uz stručne uvjete, idealan kandidat ispunjava i sljedeće uvjete:

  • analitičke vještine i sposobnost brzog prepoznavanja problema
  • kritičko razmišljanje, kreativnost, sposobnost rješavanja problema
  • sistematičnost, pouzdanost i sklonost istovremenom rješavanju više zadataka
  • odgovornost, visoka motiviranost, sklonost timskom radu
  • izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine u govoru i pismu
  • proaktivnost i ambicija za osobnim i poslovnim razvojem
  • položen vozački ispit B kategorije

Stručna sprema:

Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici: Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola: B

Nudimo:

  • stručno vodstvo kroz probni rad, ali i u svim kasnijim fazama razvoja radnika
  • kontinuirano stručno i poslovno usavršavanje, stjecanje novih znanja i iskustava
  • mogućnost pohađanja stručnih edukacija prema interesu radnika
  • poslovni i osobni razvoj kroz aktivan rad na domaćim i EU projektima
  • fleksibilno radno vrijeme prilagođeno potrebama radnika
  • mogućnost rada od kuće u skladu s poslovnim potrebama
  • mogućnost napredovanja u skladu s realiziranim ciljevima
  • osigurane troškove prijevoza na posao i s posla
  • osigurane troškove prehrane
  • subvenciju troškova dječjeg vrtića za radnike koji imaju djecu
  • razumijevanje za izvanredne potrebe odsustva s posla, npr. zbog bolesti djeteta ili drugih privatnih okolnosti
  • zaposlenje na neodređeno puno radno vrijeme uz probni rok od četiri (4) mjeseca
  • planirani početak rada po dogovoru (najranije početkom lipnja 2024.)

Ukoliko smatrate da ste sposobna i ambiciozna osoba sklona konzultantskim poslovima u području energetike i vjerujete da biste kvalitetno i odgovorno obavljali posao energetskog savjetnika javite nam se, a mi ćemo vam, ukoliko prepoznamo vaš potencijal, pružiti priliku da nam se uživo predstavite i nadamo se, postanete dio našeg tima.

Prilikom prijave na natječaj pošaljite nam svoj životopis bez grešaka i motivacijsko pismo kojim ćete dodatno pobuditi naš interes.

Molimo kandidate da prilikom prijave na natječaj pošalju životopis i motivacijsko pismo na mail adresu posaorea-sjever.hr .

Nakon razmatranja zaprimljenih prijava i procesa selekcije kandidata, na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji uđu u uži selekcijski proces, a svim kandidatima dat ćemo povratnu informaciju.

Na natječaj se, sukladno članku 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (“Narodne novine”, broj 82/08, 69/17), mogu prijaviti kandidati oba spola.

Regionalna energetska agencija Sjever zadržava pravo ne izvršiti izbor kandidata za objavljeni natječaj za radno mjesto Energetskog savjetnika te isti poništiti.

Prikupljene osobne podatke kandidata za zapošljavanje, Agencija kao Voditelj obrade će obraditi u skladu s Općom uredbom o zašiti osobnih podataka (EU) 2016/679 i internim protokolom o načinu vođenja Evidencije aktivnosti obrade osobnih podataka kandidata za zapošljavanje.

Osobne podatke ispitanika Voditelj obrade će brisati protekom razdoblja od dvanaest mjeseci, računajući od dana zaprimanja prijave za zapošljavanje.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: REGIONALNA ENERGETSKA AGENCIJA SJEVER.

Instrucciones para solicitar:

Email: posaorea-sjever.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2499176.

Ver las 24 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas ofertadas.