Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Técnicos en ingeniería civil > Glavni Laborant (m/ž)

GLAVNI LABORANT (M/Ž). Croacia

Ofertas de trabajo de Técnicos en ingeniería civil en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Civil engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

GLAVNI LABORANT (m/ž)

1 izvršitelj

Koprivnica

Na neodređeno vrijeme uz probni rad

Imat ćeš priliku:

  • Planirati i provoditi poslove kontrole kvalitete u proizvodnji agregata, betona i betonskih elemenata
  • Provoditi aktivnosti održavanja i poboljšavanja sustava upravljanja kvalitetom u skladu sa zahtjevima norme i propisanom dokumentacijom
  • Voditi dokumentaciju vezanu uz kvalitetu proizvoda
  • Pratiti i optimizirati troškove odjela kontrole kvalitete
  • Pratiti i primjenjivati nove zakonske odredbe i norme vezane uz građevinske proizvode

Nudimo ti:

  • Dodatke plaći za rad blagdanima i neradnim danima, u drugoj i noćnoj smjeni te za prekovremeni rad prema važećem Kolektivnom ugovoru
  • Pravo na mjesečnu stimulaciju u visini od 0 do 20%
  • Isplatu regresa, božićnice i nagrade za ostvarene rezultate rada
  • Mogućnost dara u naravi
  • Potpore zaposlenika ili njihovih obitelji u važnim slučajevima
  • Jubilarne nagrade
  • Poklon djeci povodom božićnih i novogodišnjih blagdana
  • Omogućenu prehranu ili novčanu paušalnu naknadu za troškove prehrane

Što očekujemo:

  • Minimalno VŠS (180 ECTS) građevinskog ili srodnog usmjerenja
  • Radno iskustvo na odgovarajućim poslovima je prednost
  • Poznavanje tehnologije proizvodnje agregata za beton, betona i betonskih elemenata te metoda rada u laboratoriju
  • Aktivno korištenje MS Office paketa
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vozačku dozvolu B kategorije

PRIJAVE putem linka za prijavu najkasnije do 30.9.2024.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: IGMA d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2565855.

Ver las 66 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil ofertadas.