Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Directores de recursos humanos > Voditelj/ica Ustrojstvene Jedinice 3

Vacante en Croacia de Directores de recursos humanos

Voditelj/ica Ustrojstvene Jedinice 3

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de recursos humanos.

Traducción de la profesión: Managers › Administrative and commercial managers › Business services and administration managers › Human resource managers.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATJEČAJ

za izbor na radno mjesto I. vrste – voditelj ustrojstvene jedinice 3 (interni naziv: voditelj pravnih, kadrovskih i općih poslova), za zapošljavanje jednog (1) zaposlenika na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu uz probni rad od šest (6) mjeseci.

Uz pisanu i vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj pristupnici su dužni, uz opće zakonske uvjete za zasnivanje radnog odnosa ispunjavati sljedeće uvjete: završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili dodiplomski studij prava, najmanje dvije (2) godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, znanje rada na računalu, poznavanje jednog stranog jezika, uz probni rad od šest (6) mjeseci.

Uz pisanu i vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj, potrebno je priložiti i:

• životopis u Europass formatu (navesti osobno ime, adresu stanovanja, adresu elektroničke pošte i kontakt broj telefona/mobitela)

• dokaz o državljanstvu

• diploma

• dokaz o ukupnom radnom stažu (elektronički zapis o podatcima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podatcima evidentiranim u matičnoj evidenciji)

• dokaz o radnom iskustvu

• dokaz o znanju stranog jezika

• uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak, ne starije od 6 mjeseci.

Prijave na natječaj podnose se u roku od 8 dana od dana posljednje objave natječaja. Prijave se podnose na e-adresu natjecajimin.hr u jednom cjelovitom dokumentu u pdf formatu na hrvatskom jeziku za radno mjesto s naznakom „za natječaj za radno mjesto – voditelj pravnih, kadrovskih i općih poslova“. Nakon uže selekcije pristupnika, po potrebi, obavit će se razgovor. O datumu razgovora pristupnici će biti obaviješteni elektroničkom poštom. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijavom na natječaj pristupnici po svim točkama natječaja suglasni su da Institut, kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti se i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno zakonskim propisima.

Pristupnici koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji i Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku putem mrežne stranice Instituta https://www.imin.hr.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: IMIN.

Instrucciones para solicitar:

Email: natjecajimin.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2510759.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de recursos humanos ofertadas.