Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Ingenieros mecánicos > Voditelj/ica Službe Za Poslovnu Logistiku

VODITELJ/ICA SLUŽBE ZA POSLOVNU LOGISTIKU. Croacia

Oferta de trabajo en Croacia de Ingenieros mecánicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Mechanical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • vođenje i organizacija rada u službi te odgovara za rad službe u okviru djelokruga poslova iste
  • obavljanje kontrole rada svih radnika službe
  • kontrola i organiziranje pravovremenog i kvalitetnog izvršavanja radnih zadataka
  • suradnja s ostalim rukovoditeljima i voditeljima službi na rješavanju komunalnih i ostalih problema
  • briga o osnovnim sredstvima službe
  • vođenje evidencije i rasporeda rada za sve radnike službe
  • vođenje evidencije prisutnosti za sve radnike službe te dostavlja pravovremene izvještaje radi obračuna plaće
  • suradnja s tijelima nadležnim za poslove inspekcije
  • naručivanje i nadzor izvođenje potrebnih radova
  • kontrola izvršenja po mjesečnim i godišnjim planovima
  • sudjelovanje u postupku javnih nadmetanja za prikupljanje ponuda te u odabiru najpovoljnijeg ponuditelja za nabave unutar službe
  • zaprimanje zahtjeva radnika (plaćeni dopusti, godišnji odmori i sl.), usklađivanje s rasporedom i planom te upućivanje u daljnju proceduru
  • naručivanje popravka vozila / strojeva sukladno proceduri propisanoj aktima društva
  • briga o pravilnoj primjeni propisa o zaštiti na radu i primjeni opreme za zaštitu na radu
  • briga o razvoju i unapređenju djelatnosti
  • proučavanje propisa i praćenje stručne literature.

Uvjeti za prijavu na natječaj:

  • VSS / 300 ETCS tehnički ili ekonomski smjer
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva
  • MS Windows, MS Office
  • vođenje i motiviranje ljudi
  • napredne komunikacijske vještine
  • izvrsne interpersonalne vještine
  • izražene organizacijske vještine
  • sposobnost planiranja i provođenja planova
  • sposobnost donošenja odluka
  • samoinicijativnost i usmjerenost na rezultate
  • analitičke vještine
  • samostalnost u rješavanju problema

Uz pisanu prijavu na javni natječaj za radno mjesto VODITELJ SLUŽBE ZA POSLOVNU LOGISTIKU obvezno se prilaže:

  1. Životopis s opisom dosadašnjeg rada
  2. Zamolba
  3. Dokaz o potrebnoj stručnoj spremi
  4. Dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

U prijavi na javni natječaj navode se i podaci podnositelja prijave (ime i prezime, adresa prebivališta, broj telefona/mobitela, adresa e-pošte, isključivo za potrebe ovog postupka).

Molimo kandidate/kinje da prije dostave prijave pročitaju informaciju o obradi podataka na službenoj stranici društva: https://www.komunalac-samobor.hr/komunalac/zastita-osobnih-podataka-c388

Prijave na javni natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se pisanim putem:

1) Na e-mail adresu: ljudski-resursikomunalac-samobor.hr, s naznakom: „Prijava za radno mjesto – „VODITELJ SLUŽBE ZA POSLOVNU LOGISTIKU“

2) Poštom na adresu Komunalac d.o.o., Ulica 151. samoborske brigade HV 2, 10430, Samobor, s naznakom "javni natječaj za zapošljavanje"

Napomena: Na javni poziv se pod jednakim uvjetima imaju pravo javiti osobe oba spola.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Empleador: KOMUNALAC d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Samobor, Ulica 151. samoborske brigade HV 2

NajavaTelefon: 01 5554320

Zamolba: Samobor, Ulica 151. samoborske brigade HV 2

Email: ljudski-resursikomunalac-samobor.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2533559.

Ver las 50 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos ofertadas.