Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Economistas > Voditelj /ica Računovodstva

VODITELJ /ICA RAČUNOVODSTVA. Croacia

Trabajo en Croacia de Economistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine, broj: 10/97., 107/07., 94/13., 98/19., 57/22. i 101/23) Upravno vijeće SidroDječjeg vrtića Vedri dani raspisuje:

NATJEČAJ ZA IZBOR VODITELJA/ICE RAČUNOVODSTVA

1 IZVRŠITELJ /ICA– rad na određeno vrijeme, puno radno vrijeme (zamjena)

UVJETI: Prema članku 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (Narodne novine, broj: 133/97), i to:

VSS - diplomirani ekonomist

VŠS - ekonomist

Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati/kinje dužni/e su priložiti:

1.životopis;

2.dokaz o odgovarajućoj vrsti i razini obrazovanja (diploma, svjedodžba ili potvrda);

3.dokaz o državljanstvu (domovnica, osobna iskaznica, putovnica ili vojna iskaznica);

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a kandidat/kinja koji/a bude izabran/a dužan/na je predočiti izvornik ili ovjerenu presliku.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju te koja je vlastoručno potpisana.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu ili potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom/kinjom prijavljenim/om na natječaj.

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan/na je u prijavi pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te ima pravo prednosti u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja može ostvariti pravo prednosti:

- sukladno čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na poveznici:

-sukladno čl. 47.-50. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine, broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

-sukladno čl. 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca;

- sukladno čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), uz prijavu na natječaj dužna je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom, te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

Kandidat/kinja predložen/na za izbor bit će pozvan/a da u primjerenom roku, a prije sklapanja ugovora o radu, dostavi ispravu o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnoga mjesta.

Za predloženog kandidata/kinju provest će se provjera postojanja/nepostojanja zapreka za zasnivanje radnoga odnosa iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju.

Prijave se podnose neposredno u tajništvo ili poštom na adresu: Dječji vrtić Vedri dani, Ulica Milana Makanca 11a, 10 000 Zagreb, uz naznaku: „Za natječaj – voditelj računovodstva - ne otvaraj“.

Rok za podnošenje prijava na natječaj je osam (8) dana od dana objave natječaja.

O rezultatima natječaja kandidati/kinje će biti obaviješteni u roku osam (8) dana od dana donošenja odluke o odabiru objavom na mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Vedri dani.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine te Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (Narodne novine, broj 42/18) prijavom na natječaj smatra se da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka iz natječajne dokumentacije, a koja će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Natječaj će biti objavljen na mrežnoj stranici i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnim pločama Dječjeg vrtića Vedri dani dana 8.7.2024., a rok za podnošenje prijava traje do 16.7.2024.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Dječji vrtić Vedri dani.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Ulica Milana Makanca 11a, Zagreb

Zamolba: Ulica Milana Makanca 11a, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2530487.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.