Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Economistas > Voditelj/ica Projekta - Specijalist/ica Za Opremanje Hotela

Trabajo de Economistas en Croacia

Voditelj/ica Projekta - Specijalist/ica Za Opremanje Hotela

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Voditelj/ica projekta - Specijalist za opremanje hotela

Opis posla:

  • Postavljanje ostvarivih ciljeva u skladu sa potrebama klijenta uključujući definiranje opsega posla, rokova i budžeta
  • Planiranje, organiziranje i provedba projektnih aktivnosti opremanja objekata ispravno i realno postavljanje očekivanja kako pred klijenta, tako i pred članove projektnog tima
  • Konzultacije i sastanci s arhitektima, projektantima, investitorima, podizvođačima i kooperantima
  • Kontinuirana komunikacija i sastanci s klijentom tijekom izrade ponude i trajanja projekta
  • Izlazak na objekt prije davanja ponude (ovisno o potrebama projekta) te kasnije praćenje izmjere na objektu
  • Priprema dokumentacije za javnu nabavu i prijava na natječaj
  • Izrada ponuda i praćenje statusa istih
  • Određivanje tima na temelju ponude, razmjena ideja sa članovima tima i donošenje odluka
  • Praćenje rada kalkulanata, nabave, razvoja, proizvodnje i eksterne montaže
  • Priprema projektne dokumentacije u suradnji s nadležnim odjelima: troškovnik, kalkulacija, ponuda, nacrti, izlazni računi, privremene i okončane situacije
  • Suradnja s nabavom po pitanju upita za repromaterijal i trgovačku robu
  • Praćenje naplate
  • Praćenje dopreme robe na gradilište i montaže iste
  • Praćenje reklamacija sa terena i izvještaj o reklamaciji prilikom primopredaje objekta
  • Praćenje izdanih sredstava osiguranja
  • Vođenje nekoliko projekata usporedno
  • Izvještavanje uprave o radu i statusu projekta kroz pm alate
  • Sastavljanje plana izrade projekta
  • Planiranje budžeta projekta
  • Raspoređivanje zaduženja
  • Koordinacija izvršenja zadataka
  • Kontrola rezultata rada i izvršavanja projekta
  • Posjet specijaliziranim sajmovima
  • Izrada tjednog izvještaja

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS
  • Poželjno ekonomskog ili društvenog smjera
  • Radno iskustvo: najmanje 2 godine
  • komunikacijske i organizacijske vještine
  • Napredno poznavanje MS Office
  • Aktivno korištenje njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Poželjno poznavanje još jednog stranog jezika po mogućnosti engleskog
  • Vozačka dozvola B kategorije

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: ANCONA GRUPA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaoancona-grupa.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2450999.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.