Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Tenedores de libros > Voditelj/ica Programa "rad S Mladima"

VODITELJ/ICA PROGRAMA "RAD S MLADIMA". Croacia

Ofertas de trabajo en Croacia de Tenedores de libros

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Financial and mathematical associate professionals › Accounting associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

Mjesto rada: Karlovac

Očekivani početak rada: 19.8.2024.

ŠTO ĆE SE RADITI?:

  • Program "Rad s mladima": planiranje i provedba radionica, evenata, konferencija i sl.,
  • Erasmus+: planiranje, provedba i izvještavanje Erasmus+ projekata (imamo akreditaciju za Erasmus+ do 2027.!),
  • Fundraising: sudjelovanje u razvoju ideja i pisanju projekata te praćenje natječaja i drugih mogućnosti za financiranje rada udruge,
  • Suradnja s udrugama, školama i drugim ustanovama/organizacijama, u skladu sa strateškim ciljevima udruge,
  • Promocija: putem weba, društvenih mreža i radionica,
  • Redovni rad udruge: suradnja s timom, izvještavanje, koordiniranje, ćakulanje i ostali poslovi prema potrebi organizacije.

ŠTO TRAŽIMO?:

  • poznavanje projektnog ciklusa, te iskustvo u provođenju projekata,
  • iskustvo rada u organizacijama civilnog društva od minimalno 2 godine,
  • organizacijske vještine i samostalnost,
  • pristojnu razinu pismenosti u hrvatskom i engleskom jeziku,
  • spremnost na učenje, posebno metoda neformalnog obrazovanja,
  • dobro snalaženje s digitalnim alatima (Word, Excel, Canva, Google forms)

PREDNOSTI PRI PRIJAVI:

  • iskustvo u pisanju i provođenju projekata, s posebnim naglaskom na program Erasmus+,
  • iskustvo u radu s mladima, posebno provođenje radionica, razmjena i drugih događaja za mlade,
  • inicijativnost za rad u zajednici
  • poznavanje principa rada s mladima (Youthwork)

ŠTO NUDIMO:

  • ukupni trošak plaće od cca 1700€, s mogućnošću rasta,
  • simpatičan ured na tržnici u Karlovcu,
  • mogućnost razvijanja i provođenja vlastitih ideja, u skladu sa Strateškim planom i Statutom udruge,
  • sudjelovanje u razvoju organizacije,
  • rad u zdravom okruženju, gdje se vaše mišljenje cijeni,
  • rad na aktivnostima koje imaju utjecaj u zajednici.

Prijave se šalju do 22. srpnja 2024. isključivo e-mailom na infoudruga-drone.hr (infoudruga-drone.hr) s naslovom maila Prijava na oglas za posao.

U prijavi se prilaže životopis na hrvatskom jeziku u kojem obrazlažete usklađenost svog iskustva, znanja i vještina s tekstom natječaja te motivacijskog pisma na hrvatskom jeziku (od 250 do 500 riječi) kojim ćete obrazložiti svoju motivaciju za ovaj posao.

Osobe koje prođu prvi krug selekcije bit će pozvane na razgovor za posao. Razgovor za posao održati će se online, putem ZOOM platforme.

Odabranom kandidatu/kinji bit će ponuđen ugovor o radu s punim radnim vremenom na određeno vrijeme, s probnim rokom od 3 mjeseca i s očekivanim vremenom početka rada 22. kolovoza 2024.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: DrONe.

Instrucciones para solicitar:

Email: infoudruga-drone.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2526616.

Ver las 204 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros ofertadas.