Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Agentes de seguros > Voditelj/ica Prodaje

VODITELJ/ICA PRODAJE. Croacia

Empleos en Croacia de Agentes de seguros

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de seguros.

Technicians and associate professionals : Business and administration associate professionals : Sales and purchasing agents and brokers : Insurance representatives

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

- Vođenje prodajnog tima

- Podrška prodaji u prodajnom timu

- Educira prodajni tim

- Po potrebi odgovara klijentima na upite i zahtjeve

- Prezentacija, ugovaranje i prodaja usluga

- Dnevno, tjedno i mjesečno izvještavanje o rezultatima prodaje

Uvjeti:

- Minimalno SSS

- Napredno poznavanje rada u Excel-u i Word-u

- Pristupačnost, ljubaznost, komunikativnost

- Afinitet prema prodaji

- Razvijene vještine pregovaranja

- Pedantnost i odlična organiziranost u radu

- Usmjerenost na ispunjenje prodajnih ciljeva

- Odgovornost, snalažljivost, prilagodljivost, proaktivnost

- Poželjno barem 3 godine rada na voditeljskim poslovima koji uključuju izravni rad s korisnicima, radno iskustvo u osiguranju i poželjno iskustvo u call centru

- Brzo usvajanje informacija i primjenjivanje navedenog u praksi

- Ugodnost, jasnoću i smirenost u komunikaciji s korisnicima i suradnicima

Poslodavac nudi:

- Mogućnost osobnog rasta i razvoja

- Dodatna stimulacija na plaću od 8.900 HRK – dodatna zarada

- Isplata dodataka za prekovremeni rad

- Redovno povećanje plaće svake godine

- Mogućnost napredovanja kroz 6 mjeseci

- Prilika za usavršavanje kroz edukacije i treninge

- Privlačan financijski paket, stabilna primanja

- Sigurno i stabilno radno mjesto

- Odlična i zdrava radna atmosfera, produktivna, neformalna

- Briga o zaposleniku - svakodnevno svježe voće, kavu, čaj i konstantne edukacije

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OSiGURANJE24 d.o.o..

Ver las 159 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de seguros ofertadas.