Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Višji Svetovalec (m/ž) (šifra Dm: C027010) V Oddelku Za Upravno Pravne Zadeve, Družbene In Gospodarske Zadeve - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC (M/Ž) (ŠIFRA DM: C027010) V ODDELKU ZA UPRAVNO PRAVNE ZADEVE, DRUŽBENE IN GOSPODARSKE ZADEVE - M/Ž

Vacante de personal directivo de la administración pública en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV IZ PODROČJA ODDELKA,

SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV,

VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH,

VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKOV,

SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG,

SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PREDLOGA IN IZVAJANJU PRORAČUNA,

IZVAJANJE NALOG NA PODROČJU JAVNIH NAROČIL MALIH VREDNOSTI IN NA PODROČJU JAVNIH RAZPISOV S PODROČJA ODDELKA

, IZVAJANJE NALOG Z ROMSKO PROBLEMATIKO,

IZVAJANJE NALOG S PODROČJA NEPROFITNIH STANOVANJ  IN SUBVENCIONIRANJA STANARIN,

IZVAJANJE NALOG S PODROČJA POSPEŠEVANJA KULTURNE DEJAVNOSTI

IZVAJANJE NALOG NA PODROČJU POSPEŠEVANJA MALEGA GOSPODARSTVA,

IZVAJANJE NALOG S PODROČJA PROTIKORUPCIJSKE ZAKONODAJE,

IZVAJANJE NALOG V ZVEZI Z VARNOSTJO IN ZDRAVJEM PRI DELU,

OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG Z DELOVNEGA PODROČJA ODDELKA,

OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO ODREDBI NADREJENIH.

, Kandidati morajo prijavo izpolniti na priloženem obrazcu v skladu z zahtevami javnega natečaja, katerega besedilo je v celoti razvidno na spletni strani Občine Ivančna Gorica (https://www.ivancna-gorica.si/).,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1211 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Empleador: OBČINA IVANČNA GORICA, Sokolska ulica 8 , 1295 IVANČNA GORICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MARKELJ TATJANA
Contact Phone: 031 737 780
Contact Email: tatjana.markeljivancna-gorica.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH15286.

Ver las 75 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.