Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Višji Svetovalec Za Okolje In Prostor - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC ZA OKOLJE IN PROSTOR - M/Ž. Savinjska

Ofertas de empleo en Eslovenia (Savinjska)

Descripción de la oferta de trabajo:

PROSTORSKI IN PROMETNI NAČRTOVALCI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELOVNO PODROČJE: - ORGANIZIRANJE MEDSEBOJNEGA SODELOVANJA IN USKLAJEVANJA Z DRUGIMI ORGANI, - SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, - SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV, - VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH, - VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKOV, - SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG, - OPRAVLJANJE STROKOVNIH NALOG NA PODROČJU OKOLJA, UREJANJA PROSTORA, GOSPODARSTVA TER ZAŠČITE IN REŠEVANJA, - IZDAJANJE VSEH SOGLASIJ, MNENJ IN POTRDIL, KI JIH OBČINA IZDAJA, - ORGANIZIRANJE IN SODELOVANJE PRI NAČRTOVANJU PROSTORSKIH UREDITEV NA OBMOČJU OBČINE, VODENJE POSTOPKOV SPREJEMANJA PROSTORSKIH AKTOV, - PRIPRAVA IN VODENJE EVIDENC Z DELOVNEGA PODROČJA, - DRUGA DELA PO NALOGU ŽUPANA OZIROMA DIREKTORJA OBČINSKE UPRAVE., Kandidati morajo izpolnjevati naslednje pogoje: - najmanj visokošolska strokovna izobrazba (prejšnja) ali najmanj visokošolska strokovna izobrazba (prva bolonjska stopnja) ali najmanj visokošolska univerzitetna izobrazba (prva bolonjska stopnja) ekonomske ali upravne smeri, - najmanj 4 leta delovnih izkušenj, - opravljeno obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv, - opravljen strokovni izpit iz upravnega postopka, - poznavanje osnov MS Word, Excel, vozniški izpit B kategorije, - državljanstvo Republike Slovenije, - znanje uradnega jezika, - ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, - zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti.

Kandidati vložijo prijavo v pisni obliki na priloženem obrazcu (OBJAVJEN NA SPLETNI STRANI WWW.STORE.SI - OBJAVE - JAVNI RAZPISI IN OBJAVE).

CELOTNO BESEDILO JAVNEGA NATEČAJA NA SPLETNI STRANI WWW.STORE.SI - OBJAVE - JAVNI RAZPISI IN OBJAVE!,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 230 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Empleador: OBČINA ŠTORE, Udarniška ulica 3 , 3220 ŠTORE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GODEC MAJA
Contact Phone: 037803853 (9.00-11.00h)
Contact Email: obcinastore.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH05612.