Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > inversor inmobiliario/inversora inmobiliaria > Višji Svetovalec Za Nepremičnine V Uradu Za Prostor In Nepremičnine Občine Izola - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC ZA NEPREMIČNINE V URADU ZA PROSTOR IN NEPREMIČNINE OBČINE IZOLA - M/Ž

Contratación en Eslovenia (Obalno-kraška) de inversor inmobiliario/inversora inmobiliaria

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes inmobiliarios › agente inmobiliario/agente inmobiliaria › inversor inmobiliario/inversora inmobiliaria.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Posredniki/posrednice za poslovne storitve ipd › Posredniki/posrednice, upravljavci/upravljavke nepremičnin.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVETOVALEC ZA NEPREMIČNINE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV S PODROČJA NEPREMIČNIN, SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL, GRADIV, PROGRAMOV RAVNANJA S STVARNIM PREMOŽENJEM V LASTI OBČINE IN DRUGIH STROKOVNIH GRADIV IZ DELOVNEGA PODROČJA, PRIPRAVLJANJE IN IZVAJANJE PROGRAMA PRODAJE NEPREMIČNIN IN PROGRAMA UPRAVLJANJA Z NEPREMIČNINAMI, VODENJE PREMOŽENJSKO PRAVNIH POSTOPKOV, VODENJE EVIDENC NEPREMIČNEGA PREMOŽENJA V LASTI OBČINE, VODENJE UPRAVNEGA POSTOPKA NA I. STOPNJI, SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN IZVRŠEVANJU PRORAČUNA, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG PO NAVODILU NADREJENIH OSEB.

, Kandidati morajo izpolnjevati še naslednje pogoje: opravljen strokovni izpit iz upravnega postopka, opravljeno obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv, državljanstvo Republike Slovenije, ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti. Način prijave kandidatov: prek prijavnega obrazca.

Besedilo javnega natečaja in prijavni obrazec sta dostopna na spletni strani Občine Izola.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 258 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Experiencia: 4 años.

Empleador: OBČINA IZOLA, Sončno nabrežje 8 , 6310 IZOLA - ISOLA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GLAVINA MATEJA
Contact Phone: 05 660 03 30
Contact Email: obcinaizola.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG58721.