Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > ingeniero especializado en generación de energía eléctrica/ingeniera especializada en generación de energía eléctrica > Strokovni Delavec Za Energetiko - M/ž

STROKOVNI DELAVEC ZA ENERGETIKO - M/Ž. Obalno-kraška

Ofertas de ingeniero especializado en generación de energía eléctrica/ingeniera especializada en generación de energía eléctrica en Obalno-kraška (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica › ingeniero especializado en generación de energía eléctrica/ingeniera especializada en generación de energía eléctrica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Inženirji/inženirke na področjih elektrotehnologije › Inženirji/inženirke elektrotehnike.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR ELEKTROENERGETIKE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODENJE OBRATOVANJA ENERGETSKIH NAPRAV, EVIDENCE IN ANALIZE PORABE ENERGIJE TER IZVAJANJE UKREPOV RACIONALNEGA RAVNANJA Z ENERGIJO, USMERJANJE IN USKLAJEVANJE OBRATOVANJA ENERGETSKIH NAPRAV PO POSAMEZNIH OBJEKTIH, SPREMLJANJE, NADZOR, IZVAJANJE LOGISTIKE ENERGENTOV IN OSTALIH POTREBNIH STORITEV (ČIŠČENJE, MERITVE…..), IZDELAVA PREDRAČUNOV, KALKULACIJ IN ANALIZ IZDELAVA POSNETKOV STANJ V KOTLOVNICAH IN PRIPRAVA NAČRTOV ZA NJIHOVO OBNOVO, ZAMENJAVO  ALI INVESTICIJO SODELOVANJE S PROJEKTANTI PRI IZDELAVI STROJNIH INSTALACIJ PLANIRANJE IN REALIZACIJA VZDRŽEVANJA OGREVALNIH SISTEMOV, PRIPRAVA NAČRTOV ENERGETSKE SANACIJE ZGRADB SODELOVANJE Z INVESTITORJI, SODELOVANJE PRI IZDELAVI PREDRAČUNOV, KALKULACIJ IN ANALIZ, SKRB ZA VARNO DELO IN UPOŠTEVANJE PREDPISOV O VARSTVU PRI DELU, MEDSEBOJNO SODELOVANJE Z UPRAVNIKOM NEPREMIČNIN IN STALNO OBOJESTRANSKO DOPOLNJEVANJE V DELOVNIH NALOGAH, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V OKVIRU ZMOŽNOSTI IN USPOSOBLJENOSTI DELAVCA PO DOLOČBAH SPLOŠNIH AKTOV DRUŽBE IN PO ZADOLŽITVAH NADREJENEGA DELAVCA.

, OBVEZNO: POTRDILO O STROKOVNI USPOSOBLJENOSTI ZA ENERGETIKA. ZAŽELENA ZNANJA: PASIVNO ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA. ODGOVORNOST ZA ZAKONITOST, AŽURNOST IN STROKOVNOST DELA. OSNOVE ZA DELO: ZAKONODAJA IN PREDPISI S PODROČJA ENERGETIKE, ZAKONODAJA IN PREDPISI Z VARSTVA IN ZDRAVJA PRI DELU, SPLOŠNI AKTI DRUŽBE, NAVODILA NADREJENEGA. SPLOŠNA ZDRAVSTVENA SPOSOBNOST. OSEBNOSTNE LASTNOSTI: ORGANIZIRANOST, ANALITIČNA, POGAJALSKA IN KOMUNIKACIJSKA SPOSOBNOST, GOSPODAREN PRISTOP, SPOSOBNOST OBVLADOVANJA KONFLIKTNIH SITUACIJ, POSLOVNOST, PRIJAZNOST, ODLOČNOST, ZANESLJIVOST, SPOSOBNOST TIMSKEGA DELA IN SAMOINICIATIVNOST. VSI ZAINTERESIRANI KANDIDATI NAJ PRIJAVO NA PROSTO DELOVNO MESTO, OBVEZNO SKUPAJ S PRILOŽENIMI DOKAZILI O IZPOLNJEVANJU POGOJEV (FOTOKOPIJA SPRIČEVALA O KONČANEM ŠOLANJU IN PRIDOBLJENEM NAZIVU, DRUGA DOKAZILA O PRIDOBLJENEM ZANJU), ODDAJO OSEBNO V TAJNIŠTVU DRUŽBE ALI POŠLJEJO PO POŠTI NA NASLOV KOMUNALA SEŽANA D. D., SPLOŠNA-KADROVSKA SLUŽBA, PARTIZANSKA CESTA 2, 6210 SEŽANA, DO VKLJUČNO 18. 03. 2024., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 191 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: KOMUNALA SEŽANA d.d., Partizanska cesta 2 , 6210 SEŽANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BOLE BERNARDA
Contact Phone: 05/73-11-220
Contact Email: infokomunala-sezana.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE36880.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica › ingeniero especializado en generación de energía eléctrica/ingeniera especializada en generación de energía eléctrica ofertadas.