Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > asesor jurídico/asesora jurídica > Višji Pravosodni Svetovalec (pdi) V Strokovni Službi, številka Delovnega Mesta 2 - M/ž

VIŠJI PRAVOSODNI SVETOVALEC (PDI) V STROKOVNI SLUŽBI, ŠTEVILKA DELOVNEGA MESTA 2 - M/Ž

Oferta de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de asesor jurídico/asesora jurídica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › asesor jurídico/asesora jurídica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAVNI SVETOVALEC, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PROUČEVANJE ZAHTEVNEJŠIH ZADEV, KI MU JIH DODELI PREDSEDNIK ALI VODJA STROKOVNE SLUŽBE, PRIPRAVLJANJE ZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH PODLAG ZA SPREJEM ODLOČITEV, PRIPRAVLJANJE ZAHTEVNEJŠIH ODLOČITEV, PRIPRAVLJANJE ZAHTEVNEJŠIH OBRAZLOŽITEV ODLOČITEV, PRIPRAVLJANJE ZAHTEVNEJŠIH PRAVNIH MNENJ V ZVEZI S POSAMEZNIMI ODLOČITVAMI ORGANA ,PRIPRAVLJANJE SPLOŠNIH AKTOV IN DRUGIH STROKOVNIH TER ORGANIZACIJSKIH GRADIV IN NAVODIL ORGANA, SPREMLJANJE IN PROUČEVANJE PRAKSE TER STROKOVNE LITERATURE NA PODROČJU DELA ORGANA, PRIPRAVLJANJE POROČIL, ANALIZ, INFORMACIJ, SPREJEMANJE VLOG IN IZJAV STRANK NA ZAPISNIK, PRIPRAVLJANJE ODGOVOROV NA VLOGE STRANK, IZVRŠEVANJE ZADEV UPRAVE ORGANA, OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH DEL SKLADNO S PREDPISI, KI UREJAJO POSTOPEK NA POSAMEZNEM PODROČJU, IN MATERIALNIMI PREDPISI, PRIPRAVLJANJE GRADIVA IN PO POTREBI POROČANJE IN PISANJE ZAPISNIKOV NA SEJAH ORGANA, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG POD ODREDBI PREDSEDNIKA ALI VODJE STROKOVNE SLUŽBE.

, univerzitetni diplomirani pravnik /druga stopnja/ (diplomirani pravnik (UN) in magister prava ali magister prava na podlagi enovitega magistrskega študijskega programa), pravniški državni izpit, izpit iz Državnotožilskega reda, ki ga kandidat lahko opravi naknadno, obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv, ki ga kandidat lahko opravi naknadno, najmanj 2 leti delovnih izkušenj, znanje uradnega jezika, državljanstvo Republike Slovenije, ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot 6 mesecev, zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, dovoljenje za dostop do tajnih podatkov stopnje tajnosti »INTERNO«, ki ga kandidat pridobi naknadno.

Kandidati/ke naj pošljejo prijavo v skladu z objavo javnega natečaja na spletni strani Državnotožilskega sveta od 5. 6. 2024 do 20. 6. 2024.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1218 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 2 años.

Empleador: DRŽAVNOTOŽILSKI SVET, Trg Osvobodilne fronte 13 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JAZBINŠEK KLEMEN
Contact Phone: 01 434 27 58
Contact Email: dtsdt-rs.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH11881.

Ver las 46 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › asesor jurídico/asesora jurídica ofertadas.