Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Višji Pravosodni Svetovalec (pdi) - M/ž

VIŠJI PRAVOSODNI SVETOVALEC (PDI) - M/Ž. Savinjska

Ofertas de empleo en Eslovenia (Savinjska)

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAVNI STROKOVNJAKI, D.

N., poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PROUČEVANJE ZADEV, KI MU JIH DODELI PRAVOSODNI FUNKCIONAR, PRIPRAVA STROKOVNE PODLAGE ZA SPREJEM ODLOČITVE, PRIPRAVA ODLOČITVE, PRIPRAVA OBRAZLOŽITVE ODLOČITVE,ZASTOPANJE STRANK PO POOBLASTILU FUNKCIONARJA PRED SODIŠČI IN DRUGIMI ORGANI,SPREMLJANJE IN PROUČEVANJE PRAKSE TUJIH SODIŠČ TER TUJE STROKOVNE LITERATURE,SPREJEMANJE VLOG IN IZJAV STRANK NA ZAPISNIK, ZASLIŠEVANJE STRANK, PRIČ IN IZVEDENCEV PO NAROČILU FUNKCIONARJA V POSAMEZNIH ZADEVAH IZVEN GLAVNE OBRAVNAVE, OPRAVLJANJE PRIPRAV ZA GLAVNO OBRAVNAVO, VODENJE OBRAVNAV,IZVRŠEVANJE ZADEV UPRAVE ORGANA,VODENJE IN KOORDINIRANJE DELA OSEBJA ORGANA,PRIPRAVA SPLOŠNIH AKTOV IN DRUGIH STROKOVNIH TER ORGANIZACIJSKIH GRADIV IN NAVODIL ORGANA,OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH DEL SKLADNO S PREDPISI, KI UREJAJO POSTOPEK NA  POSAMEZNEM PODROČJU, IN MATERIALNIMI PREDPISI,SPREJEM ODLOČITEV IN PRIPRAVA STROKOVNIH PODLAG ZA NAJPOMEMBNEJŠE ODLOČITVE NA PODROČJU DELOVANJA ORGANA,PRIPRAVA POMEMBNEJŠIH POROČIL, ANALIZ IN INFORMACIJ,PRIPRAVA DOGOVOROV ZA ODVRAČANJE PREGONA IN SPREMLJANJE IZVRŠEVANJA DOGOVOROV,DRUGE NALOGE, DOLOČENE S PODROČNIMI PREDPISI,OPRAVLJANJE DRUGIH STROKOVNIH DEL PO ODREDBI PREDSTOJNIKA PRAVOSODNEGA ORGANA., Kandidati, ki se bodo prijavili na prosto delovno mesto, morajo izpolnjevati naslednje pogoje:univerzitetni diplomirani pravnik/druga stopnja/ (diplomirani pravnik (UN) in magister prava ali magister prava na podlagi enovitega magistrskega študijskega programa), pravniški državni izpit, izpit iz Državnotožilskega reda, obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv, najmanj 2 leti delovnih izkušenj, znanje uradnega jezika, državljanstvo Republike Slovenije,ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot 6 mesecev,zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti.Če izbrani kandidat nima opravljenega obveznega usposabljanja za imenovanje v naziv, bo moral to usposabljanje opraviti najpozneje v enem letu od sklenitve pogodbe o zaposlitvi.

Na obvezno usposabljanje ga bo napotil predstojnik skladno s prvim odstavkom 89. člena ZJU.Če izbrani kandidat še nima opravljenega izpita iz poznavanja določil Državnotožilskega reda bo moral, skladno z določbo petega odstavka 136. člena Zakona o državnem tožilstvu (Ur.

I.

RS, št.

58/11 in naslednji), opraviti ta izpit v enem letu po sklenitvi pogodbe o zaposlitvi.cCelotno besedilo javnega natečaja je objavljeno na spletni strani Vrhovnega državnega tožilstva RS, pod rubriko zaposlitve.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 230 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 2.

Experiencia: 2 años.

Empleador: OKROŽNO DRŽAVNO TOŽILSTVO V CELJU, Ljubljanska cesta 5 , 3000 CELJE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: STRMECKI FRANCI
Contact Phone: 03 427 58 43
Contact Email: kadrovska.celjedt-rs.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PH14246.