Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Economistas > Viši Stručni Suradnik/suradnica Za Financije, Proračun I Razvoj

Trabajar en Croacia de Economistas

Viši Stručni Suradnik/suradnica Za Financije, Proračun I Razvoj

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

REPUBLIKA HRVATSKA

MEĐIMURSKA ŽUPANIJA

OPĆINA PODTUREN

JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL

KLASA:112-01/24-01/04

UR.BROJ:2109-13-03-24-01

PODTUREN, 07. lipanj 2024.

Na temelju članka 19. stavova 1. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (NN br. 86/08, 61/11, 04/18 I 112/19) pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela Općine Podturen raspisuje.

JAVNI NATJEČAJ

za prijem u službu na radno mjesto

  1. Viši stručni suradnik za financije, proračun i razvoj, 1 izvršitelj/izvršiteljica, na neodređeno vrijeme uz obvezni probni rad od 3 mj.

Osoba koja se objavljuje na javni natječaj mora ispuniti sljedeće opće uvjete za prijam u službu, propisane člankom 12. stavkom 1. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (NN br. 86/08, 61/11, 04. .). /18 I 112/19):

  1. Punoljetnost,
  2. Hrvatsko državljanstvo,
  3. Zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se osoba prima.

Posebni uvjeti za prijem u službu:

  1. Sveučilišni diplomski studij ili sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij ili stručni diplomski studij ekonomske struke,
  2. Najmanje jedna godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima,
  3. Položen državni stručni ispit

Uz prijavu/zamolbu kandidati su dužni priložiti:

  • Životopis,
  • Preslika osobne iskaznice,
  • Preslika dokaza o hrvatskom državljanstvu (domovnica),
  • Dokaz o stupnju obrazovanja (preslika svjedodžbe o stečenoj stručnoj spremi),
  • Dokaz o radnom stažu (ispis elektroničkog zapisa podataka upisanih u registar HZMO-a),

postupak ne stariji od 6 mjeseci,

  • Dokaz o položenom državnom stručnom ispitu,
  • Dokaz o poznavanju rada na računalu (svjedodžba, potvrda, izjava i sl.),
  • Vlastoručno pisanu izjavu o nepostojanju zapreka iz članka 15. i 16. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi.

Navedeni dokazi prilažu se u izvorniku ili preslici koja ne treba biti ovjerena a prije izbora kandidat će predočiti izvornik.

Na javni natječaj mogu se ravnopravno prijaviti osobe oba spola, a izrazi koji se koriste u ovom natječaju za osobe u muškom rodu upotrijebljeni su neutralno i odnose se na muške i ženske osobe.

Natjecati se mogu i kandidati koji nemaju položen državni stručni ispit, uz obvezu da ga polože u roku od godine dana od dana prijema u službu.

U službu ne može biti primljena osoba kod koje postoje zapreke iz članka 15. i 16. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi.

Ako kandidat ostvaruje pravo na prednost kod zapošljavanja prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i isti ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario tu prednost kandidat mora uz prijavu dostaviti dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta kao i rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz kojeg je vidljivo navedeno pravo te dokaz da je nezaposlen.

Za kandidate prijavljene na natječaj čije su prijave uredne i koje ispunjavaju formalne uvjete provjera znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta će se provesti putem pismenog testiranja i intervjua. Ako kandidat ne pristupi testiranju smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Na web stranici općine Podturen – www.opcina-podturen.hr bliže se navedeni opisi poslova višeg stručnog suradnika za financije, proračun i razvoj, podaci o plaćanju, način obavljanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata, područje provjere te pravnog i drugi izvori za pripremanje. kandidata za provjeru.

Na istoj web stranici Općine Podturen objavit će se vrijeme održavanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata, najmanje pet dana prije održavanja provjere.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati. Osobe koje podnesu nepotpune i nepravovremene prijave ili ne ispunjavaju formalne uvjete natječaja ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj sukladno članku 21. Zakona.

Osobni podaci podnositelja prijave obradit će se isključivo u svrhu provedbe natječajnog postupka, sukladno Zakonu o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka („Narodne novine broj 42/18) i Uredbe EU 2016/679.

Prijave se podnose preporučeno poštom na adresu: OPĆINA PODTUREN, Ivana Grščića 5, 40317 Podturen, s naznakom „za natječaj – viši stručni suradnik za financije, proračun i razvoj“ ili osobnom dostavom u Jedinstveni upravni odjel općine Podturen u roku od 8 dana od dana. objave natječaja u Narodnim novinama.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Zadržava se pravo poništenja javnog natječaja bez posebnog obrazloženja.

Pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela:

Ruža Šmitran, dipl.oec.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OPĆINA PODTUREN.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: OPĆINA PODTUREN, IVANA GRŠČIĆA 5, 40317 PODTUREN

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2520889.

Ver las 85 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.