Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Tenedores de libros > Viši Stručni Suradnik/ica Za Promidžbu, Marketing I Odnose S Javnošću

VIŠI STRUČNI SURADNIK/ICA ZA PROMIDŽBU, MARKETING I ODNOSE S JAVNOŠĆU

Demanda en Croacia de Tenedores de libros

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Financial and mathematical associate professionals › Accounting associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

KLASA: 112-01-01/24-11

URBROJ: 2182/01-8-2-2-24-458

Šibenik, 19. lipnja 2024.

Na temelju članka 17. Pravilnika o radu Gradske knjižnice „Juraj Šižgorić“ Šibenik i članka 6. Kolektivnog ugovora za zaposlenike u ustanovama kulture Grada Šibenika, ravnateljica Gradske knjižnice „Juraj Šižgorić“ Šibenik raspisuje

OGLAS

za prijam u radni odnos na određeno vrijeme od godinu dana

za sljedeće radno mjesto:

1. Viši stručni suradnik za promidžbu, marketing i odnose s javnošću – 1 izvršitelj

Uz opći uvjet za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu, kandidat mora zadovoljiti traženi stupanj obrazovanja:

  • VSS – završen sveučilišni diplomski studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij društvenih znanosti ili odgovarajuću visoku stručnu spremu sukladno propisima koji su bili na snazi prije stupanja na snagu Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju („Narodne novine“, broj 123/03, 198/03, 105/04, 174/04 i 46/07).

Uz prijavu kandidati moraju priložiti:

- životopis

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku domovnice ili osobne iskaznice)

- svjedodžbu odnosno dokaz o odgovarajućoj stručnoj spremi

- potvrdu o nekažnjavanju.

Obvezan je probni rad, i to 6 mjeseca.

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08 i 69/17), na javni oglas mogu se javiti osobe oba spola.

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21 i 156/23) dužan je dostaviti sve dokaze iz članka 103. tog zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-u-drzavnoj-sluzbi/moglo-bi-vas-zanimati/15-kako-se-ostvaruje-pravo-prednosti-pri-zaposljavanju-prema-zakonu-o-hrvatskim-braniteljima-iz-domovinskog-rata-i-clanovima-njihovih-obitelji/2166.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužan je uz dokaz o invaliditetu dostaviti i dokaz o načinu prestanka radnog odnosa kod posljednjeg poslodavca.

Kandidat koji se poziva na pravo prednost prilikom zapošljavanja sukladno odredbi članka 48.f. Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19) dužan je uz dokaz o invaliditetu dostaviti i dokaz o načinu prestanka radnog odnosa kod posljednjeg poslodavca.

Podnošenjem prijave na oglas, kandidati daju izričitu suglasnost da Gradska knjižnica “Juraj Šižgorić” Šibenik kao voditelj zbirke osobnih podataka može obrađivati njihove osobne podatke sukladno odredbama pozitivnih propisa o zaštiti osobnih podataka, a u svrhu provedbe oglasa.

Nepravodobne i nepotpune prijave na oglas neće se razmatrati, niti će podnositelji nepotpunih prijava biti pozvani na dopunu prijave.

Urednom i potpunom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u ovom oglasu i koja je vlastoručno potpisana.

Podnositelji čija prijava nije pravodobna i potpuna ili koji ne ispunjavaju formalne uvjete iz oglasa neće biti pozvani na provjeru sposobnosti i intervju.

Svi kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz oglasa i čije prijave budu pravodobne i potpune bit će pozvani na provjeru sposobnosti i intervju.

Na mrežnim stranicama Gradske knjižnice „Juraj Šižgorić“ Šibenik bit će objavljeno vrijeme i mjesto održavanja provjere sposobnosti i intervjua najmanje tri (3) dana prije održavanja.

Ako kandidat ne pristupi provjeri sposobnosti i intervjuu, smatra se da je povukao prijavu na oglas.

Traženi dokumenti prilažu se u neovjerenoj preslici, a prije izbora kandidata kandidat predložen za zasnivanje radnog odnosa predočit će izvornike.

Prijave se podnose na adresu: Gradska knjižnica “Juraj Šižgorić” Šibenik, Poljana 6, 22000 Šibenik, u roku od osam (8) dana od dana objave na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Gradske knjižnice “Juraj Šižgorić” Šibenik i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

O rezultatima oglasa kandidati će biti obaviješteni u propisanom roku.

Gradska knjižnica „Juraj Šižgorić“ Šibenik zadržava pravo da poništi oglas ili da ne izabere niti jednog kandidata, bez navođenja razloga za to.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: GRADSKA KNJIŽNICA JURAJ ŠIŽGORIĆ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Poljana 6, 22 000 Šibenik

Email: gksknjiznica-sibenik.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2523493.

Ver las 202 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros ofertadas.