Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesionales en derecho > Specijalist/ica Za Pravne Poslove

SPECIJALIST/ICA ZA PRAVNE POSLOVE. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

OPIS POSLOVA:

  • pruža pravnu podršku i daje pravna mišljenja svim organizacijskim jedinicama i Upravi društva u provođenju zakona i drugih podzakonskih akata te u pravnim pitanjima iz svakodnevnog poslovanja
  • zastupa društvo i pruža stručnu pomoć pri zastupanju društva pred sudovima te drugim državnim i upravnim tijelima, trgovačkim društvima i ustanovama
  • prati izmjene i dopune propisa u Republici Hrvatskoj koji se odnose na poslovanje društva
  • izrađuje opće akte i usklađuje postojeće s izmjenama i dopunama propisa u Republici Hrvatskoj i potrebama društva
  • izrađuje pravilnike, odluke, naputke, izjave i punomoći
  • sudjeluje u izradi dokumentacije za poslove prodaje i nabave te projektne dokumentacije
  • sudjeluje u postupku javne nabave
  • sudjeluje u radu odbora, timova i slično
  • pruža pravnu pomoć u provođenju Uredbe o zaštiti osobnih podataka (GDPR)
  • izrađuje ugovore o radu i drugu dokumentaciju kojom se reguliraju radno-pravni odnosi
  • priprema tužbene zahtjeve i prijedloge za ovrhe te pokreće i vodi postupke na temelju istih
  • izrađuje i kontrolira pravnu valjanost svih vrsta pravne dokumentacije (ugovora, sporazuma, nagodbi, rješenja, odluka i slično) vezane uz poslovanje društva
  • sudjeluje u provođenju javnih nadmetanja radi odabira izvođača radova
  • sudjeluje u postupku javnih nadmetanja za prikupljanje ponuda te u odabiru najpovoljnijeg ponuditelja.

Uvjeti za prijavu na javni poziv:

  1. minimalno VSS/300 ECTS – pravni fakultet
  2. položen pravosudni ispit
  3. aktivno poznavanje i korištenje informatičkih sustava za e-Komunikaciju i
  4. zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se osobe primaju (fizička i psihička zdravstvena sposobnost)
  5. 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Uz pisanu prijavu na javni poziv za radno mjesto SPECIJALIST ZA PRAVNE POSLOVE obvezno se prilaže:

  1. Životopis
  2. Zamolba
  3. Dokaz o potrebnoj stručnoj spremi
  4. Dokaz o položenom pravosudnom ispitu
  5. Dokaz o radnom iskustvu.

U prijavi na javni poziv navode se i podaci podnositelja prijave (ime i prezime, adresa prebivališta, broj telefona/mobitela, adresa e-pošte, isključivo za potrebe ovog postupka).

Molimo kandidate/kinje da prije dostave prijave pročitaju informaciju o obradi podataka na službenoj stranici društva: https://www.komunalac-samobor.hr/komunalac/zastita-osobnih-podataka-c388

Prijave na javni poziv s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se pisanim putem:

1) Na e-mail adresu: ljudski-resursikomunalac-samobor.hr, s naznakom: „Prijava za radno mjesto – „SPECIJALIST ZA PRAVNE POSLOVE“

2) Poštom na adresu Komunalac d.o.o., Ulica 151. samoborske brigade HV 2, 10430, Samobor, s naznakom "javni poziv"

Napomena:

Na javni poziv se pod jednakim uvjetima imaju pravo javiti osobe oba spola.

Javni poziv je otvoren do popune radnog mjesta.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: KOMUNALAC d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: ljudski-resursikomunalac-samobor.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2506529.

Ver las 101 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.