Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Economistas > 8. Viši/a Savjetnik/ca 2 Za Usavršavanje U Odjelu Za Trajni Profesionalni Razvoj

8. VIŠI/A SAVJETNIK/CA 2 ZA USAVRŠAVANJE U ODJELU ZA TRAJNI PROFESIONALNI RAZVOJ

Oferta en Croacia de Economistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama (NN br. 29/24) te članaka 7. i 8. Pravilnika o radu (KLASA: 025-03/23-06/01, URBROJ: 332-02/01-23-01 od 31.05.2023. godine), uz prethodno pribavljeno odobrenje za zapošljavanje Ministarstva znanosti i obrazovanja (KLASA:112-01/24-01/00184, URBROJ: 533-05-24-0002 od 22.04.2024. godine), Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, Zagreb, Garićgradska ulica 18, objavljuje

NATJEČAJ

za popunu upražnjenih sistematiziranih radnih mjesta

III SEKTOR ZA OBRAZOVANJE I RAZVOJ, Služba za razvoj i praćenje

1. Viši/a savjetnik/ca 2 za usavršavanje

u Odjelu za trajni profesionalni razvoj - 1 izvršitelj/ica, na određeno vrijeme, do završetka ESF + projekta Daljnja provedba kurikularne reforme strukovnog obrazovanja (predvidivo do 29. prosinca 2029. godine)

Uvjeti:

• završen sveučilišni diplomski studij ili sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij ili stručni diplomski studij (razina HKO-a 7.1.sv. ili 7.1.st.);

• četiri (4) godine radnog iskustva na poslovima u sustavu odgoja i obrazovanja;

• poznavanje rada na osobnome računalu;

• poznavanje jednoga stranoga jezika.

Osim navedenih uvjeta, kandidati/kinje moraju ispunjavati i opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa sukladno Zakonu o radu (NN,br. 93/14, 127/17, 98/19, 151/22 i 64/23).

U prijavi na natječaj potrebno je navesti osobne podatke (ime i prezime,datum rođenja, adresu stanovanja, broj telefona ili mobitela te adresu elektroničke pošte).

Uz pisanu prijavu na natječaj treba priložiti:

1. životopis

2. dokaz o stručnoj spremi (presliku diplome ili potvrde)

3. dokaz o radnom iskustvu (ispis elektroničkog zapisa ili potvrdu o podacima evidentiranima u matičnoj evidenciji Hrvatskoga zavoda za mirovinsko osiguranje) za sva radna mjesta

4. dokaz o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima u propisanom trajanju (preslike ugovora o radu ili potvrde poslodavaca o vrsti poslova i razdoblju u kojem su oni obavljani), ako kandidat posjeduje radno iskustvo

5. presliku domovnice ili osobne iskaznice

6. dokaz o poznavanju jednog stranog jezika za radna mjesta pod brojevima 3. do 9.

Preslike traženih isprava ne moraju biti ovjerene, a kandidati/kinje koji/e budu predloženi/e za zasnivanje radnog odnosa dužni/e su prije sklapanja ugovora o radu na uvid dostaviti originalne isprave.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaze sukladno posebnim propisima kojima je uređeno to pravo.

Navedeni/a kandidat/kinja ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Pozivaju se osobe iz članka 102. stavaka 1. i 2. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN, br. 121/17, 98/19, 84/21), koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju da, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, dostave sve potrebne dokaze iz članka 103. stavka 1. Zakona o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju.

Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju na temelju odredaba Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji navedeni su na poveznici na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Pozivaju se osobe iz članka 48. stavaka 1. i 2. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN, br. 84/21), koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju da, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, dostave sve potrebne dokaze iz članka 49. stavka 1. Zakona o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju.

Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju na temelju odredaba Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata navedeni su na poveznici na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Natječajni postupak obuhvaća prethodnu provjeru znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta putem testiranja poznavanja engleskoga jezika za radna mjesta pod brojevima 1. i 2. te usmenog razgovora za sva radna mjesta. Prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti mogu pristupiti samo kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja. Ako kandidat/kinja ne pristupi provjeri, smatra se da je povukao/la prijavu na natječaj.

Kandidati/kinje prijavom na natječaj pristaju da Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, kao voditelj obrade, prikupljene podatke na temelju ovog javnog natječaja obrađuje samo u opsegu i samo u svrhu provedbe natječaja, od strane osoba ovlaštenih za provedbu natječaja. Agencija će s osobnim podacima postupati sukladno pozitivnim propisima uz primjenu odgovarajućih tehničkih i organizacijskih mjera zaštite osobnih podataka od neovlaštenog pristupa, zlouporabe, otkrivanja, gubitka ili oštećenja.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave u Narodnim novinama, na adresu: Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, 10 000 Zagreb, Garićgradska ulica 18, s napomenom: "Za natječaj (navesti radno mjesto i redni broj) - ne otvaraj".

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu, osoba koja ne ispunjava formalne uvjete natječaja te osoba koja ne pristupi prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj, o čemu će biti pisano obaviještena.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni na isti način i istovremeno.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 4 años.

Empleador: ASOO.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Garićgradska ulica 18, 10 000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2523936.

Ver las 84 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.