Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Electrotécnicos > Operater/operaterka U Proizvodnji

OPERATER/OPERATERKA U PROIZVODNJI. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Electrotécnicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Electrical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Jeste li osoba koja cijeni dinamično okruženje proizvodnje, volite rad u timu, analitični ste i obraćate pažnju na najsitnije detalje?

Ako ste tehničke struke i volite inovacije, nudimo vam posao koji će objediniti sve što volite i pružiti vam mogućnost da budete dio nove industrije koja mijenja svijet prehrane kakvu danas poznajemo.

Kompanija NutriS koristi inovativne procese i tehnologije da bi izgradila industriju koja se temelji na proizvodima na biljnoj bazi. Očekuje se da će industrija već 2035. godine doseći svoj zenit i postati dominantna na području proizvodnje hrane.

Prijavite se za poziciju OPERATERA U PROIZVODNJI te sudjelujte u tehnološkim procesima koji mijenjaju modele poljoprivrede i proizvodnje hrane te kreiraju budućnost industrije hrane koja će se temeljiti na biljnoj bazi.

ODGOVORNOSTI

  • Nadziranje i vođenje tehnološkog procesa
  • Provođenje preventivnih i korektivnih aktivnosti
  • Vođenje evidencije te provođenje propisanih mjera i kontrola u postupku proizvodnje
  • Obavljanje mjerenja i ostalih propisanih kontrola sukladno uputama
  • Izvještavanje nadređenih osoba o tijeku proizvodnog procesa i eventualnim odstupanjima

ŠTO MOŽETE OČEKIVATI

  • Rad u multinacionalnoj tehnološkoj kompaniji koja postavlja trendove u industriji
  • Poticajna primanja
  • Kontinuirani profesionalni rast i razvoj
  • Kontinuirano usavršavanje, rast i razvoj poslovnih vještina
  • Stimulativno i proaktivno radno okruženje
  • Entuzijastičan tim, željan pozitivnih promjena i inovacija

ŠTO TRAŽIMO

  • Srednju ili višu stručnu spremu iz područja elektrotehnike, strojarstva, mehatronike ili sličnog tehničkog usmjerenja
  • Poznavanje Microsoft Office paketa
  • Poznavanje Engleskoj jezika

KLJUČNE KOMPETENCIJE ZA USPJEH NA POZICIJI

  • Visoki etički osobni standardi i iznimna diskrecija
  • Izrazito analitički pristup i fokusiranost na detalje
  • Poslovna mudrost
  • Pouzdanost, proaktivnost, pedantnost, odgovornost i samostalnost
  • Orijentiranost na detalje i ostvarivanje rezultata
  • Izvrsne organizacijske sposobnosti i upravljanje vremenom
  • Sklonost timskom radu

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: NutriS Farm d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: karijeranutris.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2506903.

Ver las 59 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Electrotécnicos ofertadas.